2733
2734
عنوان

سوال راجب بخیه زایمان

98 بازدید | 13 پست

سلام  من ۸ روز زایمان کردم میخواستم بدونم شما بخیه هاتون چند روزه خوب شد افتاد؟بخیتون جذبی بود؟من الان از دیروز تا حالا همش واژنم خارش داره حس میکنم نخ بخیست که خشک شده اذیتم میکنه اصلا نمیتونم بشینم بس میخاره....باید برم بهداشت نشون بدم یا نه خوده بخیه ها میوفته؟ 

بخیه مامانم چند روز پیش بعد ۲۰ سال پاره شد 

تجربه داره کسی؟؟؟

صبام...⚖سوالِ حقوقی داشتین در خدمتم⚖می دانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم، دنیا تمام تلاشش را می‌کند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند در تاریکی، همه‌ی ما شبیه یکدیگریم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کم کم خوب میشه فقط دستشویی میری حتما با سشوار خودت را خشک کن خدایی نکرده زخمت عفونت نکنه و اینکه حس نیکنی خشک شده طبیعی هست عزیزم یه چندروز دیگه بخیه ها خودش خشک میشه میفته جذبی هست ونیاز به کشیدن هم نداره

یادِتــــــــــــه میگُفتَم ماهِ مَنــــــــــــی تـــــــــــــو...؟ماهِ مَـــــــــن تـــــــــــــــو اَلان دَلیلِ آهِ مَنــــــــــی...!
2731

با آب نمک خودت بشور عفونت نکنی 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
نمیسوزه؟

من زایمان نکردم ولی برای عفونت همیشه با آب نمک خودم میشورم .

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2738