2737
2739
عنوان

من یکی دارم دیونه میشم ایا شوهرم حق داره یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 86 پست
خب حق داره رابطتو کم کن چ وضعشه حالا اگه مادر شوهرت اینجوری بود تاپیک میزدی مادرشوهرم اسایش نزاشته ...

الانم همین مفهومو میده تاپیکش دیگه 🤓

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت حق داره چون اگه خانواده ایشون اینطوری میگفتن تاپیک میزدی خانوادش خیلی دخالت میکنن 

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من😏 گفت چی🤨 گفتم سفططه نکن😕 گفت یبار دیگه بگو 😐 گفتم سسفطه نکن😶 خلاصه دوستیمو باهاش بهم زدم خیلی آدم پیگیری بود😑 .... چیه 😒 الان متوجه شدی کیَم یا بیشتر توضیح بدم 🤪
2728

منم فکر کیکنم مشکل از طرف خانواده شماست

کمتر رفت و امد داشته باشید تا اینقدر وارد زندگیتون نشن

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    

حق داره عزیزم من خودم جلو دخالت از سمت خودمو ب راحتی میگیرم و مثلامیگم ممنون ک ب فکر ما هستین اما خودمون حلش میکنیم از وقتی شوهرم دیده اونم همین شده دیگه مامانش ک خیلی ام فوضوله وقتی فوضولی میکنه حالشو میگیره هرچند مادرشوهرم اصن از رو نمیره ماشالا 😂

هرکی با من مشکل داره مشکل گشا ابوالفضل... 🖐😐             نظر شخصیه همه محترمه و ب خودش مربوطه حتی اگه مخالف من باشه،پس وقتی نظر میدم ب خودم مربوطه الکی ریپ نکن و چرند بگو 😑

صد در صد شوهرت حق داره با خانوادت صحبت کن اصلا بگو حالا از اینقدر تو زندگیم دخالت کنید تا طلاقم بده بیام بشینم ور دلتون 

یه لحظه فکر کن برعکس بود به جای مادرت مادرشوهرت اینکارا رو میکرد اونوقت روزی ده تا تاپیک اینجا میزدی که مادرشوهرم فلان...

این پروفایل متعلق به یک نفر نیست...
اصلا توضیح نده زیاد به خانوادت.تا حایی که میشه نگو و تعریف نکن براشون.

خیلی سختهههه فقط این موضوع سالی دو ۳بار پیش بیاد خدانکنه درمورد مسایل دیگه بپرسن من بیچارم

گروه سبز:وزن شروع رژیم‌ ۸۸🙈۹۸/۳/۱۵    وزن فعلی ۶۲/۸۰۰   روند کاهش چالشم ۶۵/۲۵۰》۶۴/۸۰۰》۶۴》۶۳/۳۰۰》۶۲/۸۰۰     وزن هدف اول۶۰🔒             هدف طلایی ۵۸💪        قد ۱۶۷    ممنونم ازتاپیک بامدادخمار عزیزم ودوستای مهربونم      ارتقا از‌ گروه ابی به سبز💃⭐
2738
بخدا خودمم دارم از دست رفتارشون کلافه میشم تلفنم چند بار یکبار جواب میدم

بهشون بااحترام بگو خب

من شهر دیگه دانشجوام همینجام نامزد کردم هروقت میرفتم خونه و برمیگشتم مامانم تا برسم خیلی زنگ میزد کجایی خوبی و...میدونم ازنگرانی بود ولی من بهش گفتم مامان اینهمه شما زنگ میزنی من توراه اذیت میشم یاخابم تو اتوبوس یا دارم چیزی میخورم یا.. شماهم محترمانه دلیلتو بهشون توضیح بده

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

استارتر به نظرم یواااش یوااااش که ناراحت نشن رفت و آمدت را کم کن مثلا اگه الان هر روز میری ، بکنش هفته ای 6 روز ، بعد 5 روز ، بهد 4 روز و تا هفته ای یک روز ادامه بده ولی خیلی یواش یواش و آروم این کارو بکن که ناراحت نشن . هربار بهانه بیار بگو سر کار بودم خیلی خستم ، داریم میریم خرید ، خونه فلانی دعوتیم ، مهمون قراره بیاد

ولی یادت باشه اگه یواش یواش کمش نکنی ناراحت میشن

به نظرم برو خونشون رودر رو بشین از احساسی که داری حرف بزن بگو من و همسرم دوست داریم خودمون بچه رو دکتر ببریم این وظیفه همسرمه نه شما واینکه اگه بخواین اینجوری کنین همسرم عادت میکنه وبگو سر همین دخالتا چه قدر زندگی ها ازهم پاشیده 

دنیا به دست کسانی که کارهای شیطانی انجام می دهند،نابود نخواهد شد، بلکه به دستان کسانی نابود می شود که آنها رامیبینندو هیچ کاری نمیکنند.                                                                         (آلبرت انیشتین)
خب حق داره رابطتو کم کن چ وضعشه حالا اگه مادر شوهرت اینجوری بود تاپیک میزدی مادرشوهرم اسایش نزاشته ...

الان من میخواستم همین حرفو بگم

هر چند خانواده ها از سر محبت چیزی میگن ولی خب دیگه نباید هر چیزی شورش در بیاد

اگه پدر شوهرش این حرفو میزد همه اینجا میگفتن اونا حق ندارن و اونا فلانن و آخر هم میگفتن فقط طلاق بگیر ازین خانواده 😂

از قدیم گفتن اندازه نگه دار که اندازه نکوست

2706