2737
2734
عنوان

از صداش نمیتونم بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 132 پست

مشکل داریا

ادم مگه اینجوری میگه ب مامانش

عوض اینکه ابگرم بیاری واسش سرفه اش خوب بشه اینجوری میگی؟

اخرالزمانه والا

ادم اینهمه زحمت بکشه بچه بزرگ کنه اخرش بشه این وای خدا ب دشمنمم نده همچین بچه ای

دِل نَزد تو اَست  اَگَر چِه دوری زِ بَرَم...♥️💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا لعنتت كنه

هرچي هم باشه تو ١٠٠ سال عمر كني نميتوني جبران ١ روز بارداري اونو كني 

بي وجدان تو از خون وجودش جون گرفتي

تو با هر طپش قلبش نفس كشيدي

شريك آب و غذاش كه شدي هيچ مغز استخونش براي تو آب شد

اي خدا هيچ بچه اي رو انقدر نمك به حروم نكن

یا صاحب الزمان ادرکنی
2728
2738
من از ۱۸سالگی ک پیش دانشگاهی تموم کردم تا وقتی ک ۲۹سالم بود ازدواج کردم همش خودم غذا میپختم وحتی لبا ...

خیلیا همین کارارو نکردیم..... خوش ب سعادتت

کاربر قدیمی هستم😐👊            ‌                             نصیحت خواهرانه: قبل از دعوا این مسائل رو باهمسرتون طی کنید:۱ حق نداریم به خانواده های هم توهین کنید ۲ حق نداریم مشکلات کهنه وقدیمی رو مطرح کنیم توی هر دعوا فقط راجب اون موضوع بحث میکنیم 3شام نهار نپختن شام نهار نخوردن نداریم همه باید عادی سر میز غذا حاضر باشن 4 هرکسی برای آشتی پیش قدم شه اون یکی باید براش کادو بگیره!منو همسرم قانونمون اینه نوبتی پیش قدم میشیم! ۵ حق نداریم طرف مقابل رو تعمیم بدیم مثلا تو همیشه.... ممنوعه. چون این کار دعوا رو ب اوج میرسونه، ۶ باید بهم  فرصت بدیم هرکسی راجب دیدگاهش نصبت ب موضع دعوا 5دقیقه صحبت کنه و طرف مقابل هم 5دقیقه پاسخ گو باشه..                                            اگه دوست داشتی یه صلوات واسه سلامتی خودت و خانوادت و خانواده بنده بزن😊😉😘
چون خواب راحت شبانه رو ازم میگیره ....آرامش ندارم 

هه چقدر جالب یه روزایی یه شبایی تو خواب آروم رو ازش گرفتی نه ماه خواب آروم بخاطر تو نداشت درد زایمان امونش رو بریده بود تا تورو بدنیا بیاره بعد از بدنیا آوردنت هم خواب آروم نداشت تا تورو بزرگ کنه و این سن برسونه تا تو بیای نی نی سایت براش آرزوی مرگ کنی فقط بخاطر اینکه سرفه میکنه؟فقط برای اینکه تو راحت بخوابی؟نگران نباش مادرت همیشه کنارت نیست همه پدر و مادرا یه روزی میمیرن مادرتو هم یه روزی....اونوقته که نیست تا صداش و سرفه هاش تورو اذیت کنه اونوقت دیگه اونم راحت خوابیده تو هم راحت می‌خوابی....نمی‌دونم مادرت بهت چه ظلمی کرده که اینطوری در موردش حرف میزنی ولی هر ظلمی هم کرده باشه مادرته درد زاییدنت رو کشیده بزرگت کرده....نگو این حرفا که یه روزی میرسه حسرت اینو میخوری که صدای سرفه هاشو تو خونه بشنوی....ببخشیدا الان نمی‌فهمی هرچقدرم بگم نمی‌فهمی😔😔😔😔

خدا مادر ماهارو میگیره که رو چشمامون نگهش میداشتیم ،اونوقت این داره و میگه بمیره فقط واسه 1 هفته سرفه

بدی مکن که در این کشتزار زود زوال،به داس دهر،همان بدروی که می کاری...
2706