2737
2739
عنوان

از صداش نمیتونم بخوابم

| مشاهده متن کامل بحث + 1487 بازدید | 132 پست

بی مادری سخته دخترجان؛بخاطر دوتا فحش و دوتا دعوا آرزوی مرگ مادرت رو نکن مادرت نباشه هیچکس دیگه پشتت نیست کمتر می‌شکنه نابود میشی....این حرفارو که میزنی خدا جوابتو میده ها خدایی نکرده یه روز دختر یا پسر خودت همچین آرزویی برای تو میکنن من دور و برم زیاد دیدم ازین آدما بقرآن...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر شما افسردگی داری، اگر تهرانی حتمأ برو مرکز روانپزشکی دانشگاه تهران توی خیابون کارگر شمالیه هزینه های ویزیتش مناسب و دکترای خیلی خوبی هم داره 

با یه روانپزشک مشورت کن با دارودرمانی خوب میشی، افسردگی بیماریه که اگه جلوش نگیری مزمن میشه و باید بیمارستان اعصاب روان بستری بشی

هر سوالی تو این زمینه داشتی ازم بپرس خوشحال میشم کمکت کنم

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
2728
استارتر شما افسردگی داری، اگر تهرانی حتمأ برو مرکز روانپزشکی دانشگاه تهران توی خیابون کارگر شمالیه ه ...

تهران نیستم ولی آره متاسفانه یکم افسرده ام ...تو فکرم ک در اسرع وقت برم یه سر روانپزشک

فردا برو داروخانه براش شربت عسلی زوفا بخر و از عطاری پنیرک بخر بعد در روز چند بار بهش بده ان شاالله خوب میشه شماهم راحت می‌خوابی اینایی که گفتم هر جفتش برای سرفه معرکه ست 

ادم نازا باشه و همچين بچهاى پس نندازه

لعنتى اون لقمه اى كه از دهن خودش زده تو دهن تو گذاشته حرومت

یه‌جوری‌میگیدمن‌برا‌خودم‌احترام‌قائلم‌انگار ما‌به‌خودمون‌فحش‌ناموس‌میدیمَ😐دشمنم‌باش،ولی‌ادا‌یه‌دوستارو‌در‌نيار"🙏🏻سعی‌کن‌واسه‌خوب‌دیده‌شدن‌روی‌خودت‌کار‌کنی‌نه‌‌عکسات🤣هیچی‌موندِگار‌نیس‌حتی‌روحِت‌برای‌جِسمت‼️رفتن‌بعضی‌آدما‌مهم‌نیس؛مهم‌اینه‌بعد‌اونا‌دیگه‌ازکسی‌خوشت‌نمیاد
2740
تهران نیستم ولی آره متاسفانه یکم افسرده ام ...تو فکرم ک در اسرع وقت برم یه سر روانپزشک

حتمأ برو عزیزم و به خاطر خودت این کارو بکن چون تنها کسی که بیشترین رنج و تحمل میکنه خودت هستی من سابقه ی افسردگی داشتم و درکت میکنم با دارو خوب خوب میشی و معنی دوباره زندگی میفهمی

یک وقت هایی مچ خودت رو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلأ دیگری رو بابتش قضاوت کرده بودی، اون لحظه خیلی هولناکه روبرو شدن با خودت ...
حتمأ برو عزیزم و به خاطر خودت این کارو بکن چون تنها کسی که بیشترین رنج و تحمل میکنه خودت هستی من ساب ...

یبار رفتم روان پزشک دارو داد یک ماه خوردم بعدش هم از نصف که می‌خوردم رسوندم به یک چهارم و باز کمتر و قطع کردم ...ولی با قطع دارو ها دوباره مثل همون سابق شدم 

یبار رفتم روان پزشک دارو داد یک ماه خوردم بعدش هم از نصف که می‌خوردم رسوندم به یک چهارم و باز کمتر و ...

فقط زیر نظر پزشک دوز دارو باید کم و زیاد بشه و برای افسردگی های شدید دوره درمان شش ماه تا یکساله

داروهای اعصاب و روان بعد چهار تا شش.هفته تازه اثراتش و نشون میده