2733
2734
عنوان

باردارای ماه اخر بیایین دورهم باشیم🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 102 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زایمان.کیسه آب.بندناف.همه چی😥

همه رو دارم جز زایمان😂کیسه اب نگوووووووو بند ناف زیاد بهش فکرنکردم فعلا خوره نیفتاده به جونم ولی کیسه اب حتی خوابشو مبینم انقدر درگیرشم.کی تموم میشششه خدااا

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
2740
ن والا مشکیه.گفتم بعد زایمان نزدیک تولدمه فروردین لایت کنم😍😂

به خودم کشیدی نچرال لاکچری😁😂😂😂😜

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
همه رو دارم جز زایمان😂کیسه اب نگوووووووو بند ناف زیاد بهش فکرنکردم فعلا خوره نیفتاده به جونم ولی کی ...

من نمیخوام تموم بشه😐از زایمان عین چی میترسم وای😥به همسرم میگم کاش شکمم یه زیپ داشت میکشیدم نی نی رو می آوردم بیرون 

من دیگه دارم میمیرم چرا نمیزام شبا اصلا خواب ندارم  کلا داغونم داغون خدایا خودت کمکمون کن&n ...

ایشالا میزای😁😂😂😅

فرشته کوچولوم ۱۳۹۹.۲.۱۵زمینی شد🤗😍خوش امدی عزیزم به دنیای منو بابایی تیکر به وقت تولد خودم😍🤩
من نمیخوام تموم بشه😐از زایمان عین چی میترسم وای😥به همسرم میگم کاش شکمم یه زیپ داشت میکشیدم نی نی ر ...

من ازبس درد کشیدم توبارداری که حاضرم درد زایمان دوبرابر بشه برام فقط بچم صحیح سالم بیاد بغلمممم.

خدایاشکرت بابت همه چیز☺🤏
2706