2733
2734
عنوان

بچه ها خیلی واسه لباس عید حرص میخورم بیاید دعوام کنید 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2377 بازدید | 104 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دو سال عقد بودم از همسرم پول نگرفتم لباس عید بخرم چطور روتون میشه از پسر غریبه پول میگیرید برا ف ...

والا کسی ازش درخواست نکرد پول بفرسته خودش با میل خودش گفت عیدی مخصوصصص پیشم داری 

دیگه شما از شوهرت پول نمیگرفتی من نباید جواب پس بدم شرمنده 

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
2731

مردم به نون شب محتاجن 

امروز یه بچه حدودا ۱ساله رو بغل مامانش دیدم بدون کفش با شلوارنازک تواین سرما بچه اب دماغش میومد معلوم بود سردشه جیگرم اتیش گرفت بخدااا ازتو فکرش بیرون نمیام 😔😔😔

انشا... وضعیت همه بهتر شه. والا ما وضع مالیمون خدا رو شکر خوبه اما دلم نمیاد خرید کنم وقتی چیزی لازم ...

خدا خیرتون بده.

منم ناشکری نمیکنم.ولی جوری نیست ک بشه دل راحت خرید کرد.تا لازمم نشه نمیخرم.

ولی در کل خیلی زندگیا سخت شده.جدا دلم میسوزه این همه زحمت میکشن، تهشم به زور میشه دو زار پس انداز کرد.

اخه یساله نشستم جمع کردم از همه چی زدم شد ۷۰۰ حالا زورم میاد بهشون دست بزنم  بابا خو دارم چرا ...

پول راحت بدست اومده رو زورت میاد خرج کنی 

اقتصاد و وصعیت معیشیت و میبینی انشالله دیگ! 

یکم درک کن یکم راه بیا ؛ راه دوری نمیره 

خود بابات به اندازه ی کافی شرمنده ی زن و بچش هس تو دیگ نمک روی زخم نباش !

بعد دقیقن چرا باید پسر مردم خرج تورو بده ؟؟؟ 

معمار و طراح داخلی / برای مشاوره طراحی منازلتثن درخواست دوستی بدید 
2738
دقیقا من

همین بخدا خیلی بهتره،خیلی ساله برا عید نه خرید کردم نه حصرتشو میخورم❤

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
مردم به نون شب محتاجن  امروز یه بچه حدودا ۱ساله رو بغل مامانش دیدم بدون کفش با شلوارنازک تواین ...

خب بچه یک ساله مگه کفش میپوشه؟ خواهرزاده من ک اصن کفش پاش کنیم گریه میکنه درمیاره .

پول راحت بدست اومده رو زورت میاد خرج کنی  اقتصاد و وصعیت معیشیت و میبینی انشالله دیگ!  ی ...

والا راحتم بدست نیومد چون پول تو جیبی نمیگیرم ...

خودمم یادم نمیاد چجوری اینقد شد ولی میدونم خیلی خودمو گرفتم .... از اول سال تا الان چیزی نخریدم ...

دوچرخمو فروختم ... 

بعد من زیاد از این دوست پسره انتظار ندارم زیادم روش حساب نمیکنم اطمینان نداره

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
2706