2737
2734
عنوان

بچه ها خیلی واسه لباس عید حرص میخورم بیاید دعوام کنید 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2377 بازدید | 104 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره بخدا😂😂 تنها مجرد فامیل منم همه ازدواج کردن نگن این بدبختو هیچی نداره😂

متاهل باشی ک بدتره میگن این بدبختوببین شوهرش ی مانتو هم براش نمیخره.کلا در دهن مردمو نمیشه بست خواهر🤐

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
من نیز😩😥🤣

خوشحال باش عزیزم😘 اشکال نداره،دیگه بزرگ شدیم، دغدغه هامون فرق کرده،منم سالهاست نخریدم و اصلا به صرافتشم نمیافتم

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
2731
متاهل باشی ک بدتره میگن این بدبختوببین شوهرش ی مانتو هم براش نمیخره.کلا در دهن مردمو نمیشه بست خواهر ...

به هرحال جوری که مشخصه این همه ادم دم عید میرن خرید لباس همشون منم 

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
خدا خیرتون بده. منم ناشکری نمیکنم.ولی جوری نیست ک بشه دل راحت خرید کرد.تا لازمم نشه نمیخرم. ولی در ...

ممنون عزیزم. آره راست میگی این اواخر اوضاع ما هم نا به سامانه اما شوهرم شب و روز زحمت میکشه که آب تو دلمون تکون نخوره. دلم واسش میسوزه کاش میتونستم کمکش کنم😔

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!

۲۶ سالمه بابام منو ی بارم نبرد خرید عید، همیشه لباس اینو اونو میپوشیدیم. یا مامانم با قرض و قسط گهگاهی میخرید، بعد شاغل شدم خودم هرچی میخواستم خریدم، الانم شوهرم میگیره. دوران کودکی سخت و پدر بی فکری داشتم ک دارو ندارشو میریخت جلوی خانواده خودش و خواهر برادراش و ننش، ولی برای ما هیچوقت نداشت، هنوزم نداره،

برو خداروشکر کن بابات باز ب فکرته

2740
به هرحال جوری که مشخصه این همه ادم دم عید میرن خرید لباس همشون منم 

😅😅😅

منظورمو متوجه نشدی خواستم دلداری بدم.اخه گفتی فامیل اینطوری میگن منم منظورم این بود بخاطر مردم خودتو عذاب نده.ضمنا ۷۰۰ تومن هم پول کمی نیس.دوماه مونده ب عید جمع کن بیشتر بشه.تو خوبه ۷۰۰ داری من داراییم ۴۰ تومنه.نمیدونم بااین ۴۰ چی بخرم ب دردم بخوره😆

مامان یه خاطره از جوونیات واسم تعریف میکنی؟👧👧کل جوونیامو زل زدم به گوشی👩‍🦳👩‍🦱👩‍🦳👵
پس خوشبحالت عشق کن با پولات

یجور میگی پولات انگار گنج دارم فکر کن از فروردین نشستم جمع کردن با تفو چسبو اینا بزور شده ۷۰۰ از همه چی هم زدم ...

الانم پدرم قرار نبود که ملیاردی بهم پول بده نهایت ۲۰۰/۳۰۰ بده که با این وضع بعید میدونم بده

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم
خب بچه یک ساله مگه کفش میپوشه؟ خواهرزاده من ک اصن کفش پاش کنیم گریه میکنه درمیاره .

متوجه منظور من نشدی 

منظورم پاهاش لخت بود توزمستون بچه یا از سر سرمامیخوره یا از پا 

من دخترم چون یکسالگی کامل راه میرفت کفش پاش میکردم

ولی قبل ازاونم پاپوش پاش میکردم که پاش گرم باشه

2706