2733
2739
عنوان

بچه ها خیلی واسه لباس عید حرص میخورم بیاید دعوام کنید 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2377 بازدید | 104 پست
زمان ما دوست پسرا فوقش فلافل یا نوشابه با تی تاب میدادن. الان خرج عیدو میریزن به کارتتون؟؟! شما چجور ...

هیچ جور😂

دریغ از یدونه بوس ...

تیکر رسیدن به آرزومه 😊واسم دعا کنید بهش برسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دو سال عقد بودم از همسرم پول نگرفتم لباس عید بخرم

چطور روتون میشه از پسر غریبه پول میگیرید برا فامیلاتون عید تیپ بزنید؟؟؟

گدایبد مگه؟؟؟

والله این خیلی بیشتر خجالت داره 

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2742
اخه نمیشه کارتو صفر صفر کنم که یه ۲۰۰ باید تهش بمونه  با خونو دل جمشون کردم بدرد یجام بخوره 😓 ...

بابات ک نگفت کلن نمیده یه پولی میده بهت دیگه

قُلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَىٰ أَنفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِن رَّحْمَةِ اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُﺑﮕﻮ: ﺍﻱ ﺑﻨﺪﮔﺎﻥ ﻣﻦ ﻛﻪ ﺑﺮ ﻧﻔﺲ ﺧﻮﻳﺶ ﺗﺠﺎﻭﺯ [ﻭ ﺳﺘﻢ] ﻛﺮﺩﻩ ﺍﻳﺪ! ﺍﺯ ﺭﺣﻤﺖ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻧﻮﻣﻴﺪ ﻧﺸﻮﻳﺪ. ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﻫﻤﻪ ﻱ ﮔﻨﺎﻫﺎﻥ ﺭﺍ ﻣﻲ ﺑﺨﺸﺪ، ﺯﻳﺮﺍ ﻛﻪ ﺍﻭ ﺑﺴﻴﺎﺭ ﺁﻣﺮﺯﻧﺪﻩ ﻭ ﻣﻬﺮﺑﺎﻥ ﺍﺳﺖ. 
اره بخدا😂😂 تنها مجرد فامیل منم همه ازدواج کردن نگن این بدبختو هیچی نداره😂

نه نمیگن الان انقدر همه درگیر خودشونن .

کیف دنیارو مجردا میکن بخدا. ما ی دختر مجرد داریم تو فامیل انقدر خوش میگذرونه  همه حسودیشون میشه بهش😄😄😄

اگر جواب کامنتتو ندادم یعنی نخوندم🙂
میدونم چی میگی ما پارسال یه شلوار و پیرهن برای پسرم گرفتیم.یه دست هم لباس تو خونه برای عیدش کلی هم ...

انشا... وضعیت همه بهتر شه. والا ما وضع مالیمون خدا رو شکر خوبه اما دلم نمیاد خرید کنم وقتی چیزی لازم ندارم. حتما که نباید لباسم نو باشه. بجاش هر ماه به دیگران کمک میکنیم. 

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2740
هفصد داری حرص میخوری من با پونصد خرید عیدمو میکنم مگه میخوای چی بخری

یعنی میشه؟؟ دوست نداشتم به این ۷۰۰ دست بزنم بزور جمعش کردم 

میخواستم حداقل ۱ تومن بشه برم یه تیکه کوچولوم شده طلا بخرم

نه نمیگن الان انقدر همه درگیر خودشونن . کیف دنیارو مجردا میکن بخدا. ما ی دختر مجرد داریم تو فامیل ا ...

نه من اینجوری نیستم خوشی ندارم ...

اتفاقا فامیلامون ازونا هستن که به همه چی دقت میکنن نداشته باشی نپوشی میگن نکرد نداشت

یعنی میشه؟؟ دوست نداشتم به این ۷۰۰ دست بزنم بزور جمعش کردم  میخواستم حداقل ۱ تومن بشه برم یه ت ...

خب خیلی مونده ب عیدادم از فردای خودش خبر نداره چرا الکی حرص بخوری از کجا معلوم پول ندهذبهت پدرت بگیر بخواب فک نکن حل میشه

حالا لازم نیست اثبات کنید از استارتر دستتون تنگتره اومد درددل کنه، همدردی کنید کافیه

خودش گفت دعوام کنید

هرکسی هم یه روش برا دعوا کردن داره

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
2706