2737
2739
گرفتای های مالی و روحی... در اوجی نداری و بی پولی...
هیچ سالی اینقدر روز تولدم برای بی اهمیت نبود:( برای روز تولدم روزشماری می کردم اما امروز ـــــــــــــــــــــــــ
امسال میخوام برای خودم (!!!!) دعا کنم..
خدایا کمکون کن از این وضعیت بد مالی راحت بشیم و کمی نفس تازه کنیم.. بیشتر از 2 ساله که داریم به سختی زندگی رو می گذرونیم
خدایا ملتمسانه ازت میخوام کمکم کنی تا با محیط کاری جدید هماهنگ بشم و صبور باشم. خدایا کمکم کن تا نگاه آدمها رو از بالا بتونم تحمل کنم و اعتماد به نفسم رو بالا ببرم.
دلم خیلی گرفته... کاش اینقدر جثه-م درشت نبود.. کاش چهره زیبایی داشتم... شاید ادمهات بهم مجال می دادن عشق و محبت درونم رو بهشون نشون بدم.. شاید آدمهات کمی باهام مهربون تر می شدن... شاید من اعتماد به نفس بیشتری پیدا می کردم...
دوستان خواهش می کنم دعام کنید:-)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مژی خانوم اینقدر راجع به خودت کم لطفی نکن عزیزم
تولدت مبارک
دنیا رو با تمام زیبائیهاش دوست داشته باش و شک نکن که همه انسانها زیباهستن هم ظاهری هم باطنی
کسی رو برای دوست داشتن انتخاب کن که دلش مثه دریا بزرگ باشه ، که مجبور نباشی واسه اینکه تو دلش جا بشی خودت و کوچیک کنی ...
مژی جان زیبایی برای همه ی آدما نسبیه.ممکنه کسی زیبا و خوش هیکل باشه،پول داشته باشه اما خوشبخت نباشه،خوش بختی و عاقبت بخیری مهمتره عزیزم.
امیدت فقط به خدا باشه
بهشت هم خشکسالیست؛این را دیشب از کف پای مادرم که ترک خورده بود فهمیدم...
تولدت مبارکککککککککککککککککککککککککککککککککک ایشالا به بهترین ارزوهات برسی
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
حتما حتما حتما برا این کوچولو 1 ساله دعا کنید:

http://kalaaf.persianblog.ir/tag/%d8%af%da%a9%d8%aa%d8%b1%d8%a7_%d8%a7%d8%b2%d8%b4_%d9%82%d8%b7%d8%b9_%d8%a7%d9%85%db%8c%d8%af_%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86

برا شفا همه مریض ها دعا کنیم.......................................................... برا سلامتی تمام عزیزانمون خدارو صد هزار مرتبه شکر
2740
تولدت مبارک خانمی!غصه نخور این اپیدمی جدیده
کاش مهدی (عج)به جهان چهره هویدا میکرد*گره ازمشکل پیجیده ما وامیکرد *کاش می آمدو باآمدنش از ره لطف*قبرمخفی شده فاطمه(س) پیدامیکرد!!تعجیل در فرجش صلوات
دوسته من چرا انقدر خودت رو دسته کم میگیری؟؟؟

اگر درشت هستی و اضاف وزن داری خوب خودت به خودت کمک کن و رژیم بگیر مطمئن باش اون موقع زیباتر هم بنظر میرسی!!
مطمئنا همه ما هم کاستی هایی داریم پس به داشته هات فکر من

تولدت هم مبارک
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
تولدت مبارک گلم . مهمترین چیز داشتن سلامتیه .زیباترین دنیا هم اگه باشی دورازجون شما سلامت نباشی ارزش یک ریالی رونداره .ازاین پس بهتر راجع به خودت قضاوت کن تادیگرانم بدقضاوت نکنن.امیدوارم خدا کمکت کنه
فطرس جان من واقعا خوشبختم ... یه همسر مهربون و ماه دارم .. یه دخت ناز دارم و خدا رو شاکرم... ولی واقعا یه وقتا دیگه کم میارم... نه با دکتر نه ورزش این هیکل کوچیک تر نمی شه! قد هم که قربونش برم!
hkahggi la;gj pg ldai ili j, fvii hdd hc clhk vtjhv ldak wf,v fa j,gggggggggggn jjjjjjjjjj lfhv;;;;;;;;;;;;;;;
آرزویت را برآورد ه میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند.
چه دعایی کنمت بهتر ازین که خدا پنجره ای رو به اتاقت باشد ..