2737
2739
عنوان

امروز وارد 30 سالگی شدم.. در اوج.............

| مشاهده متن کامل بحث + 1411 بازدید | 56 پست
میلادت ای دوست مبارک باشد
پیوسته دلت شاد سعادت باشد
هر سبزۀ سبز رنگ بهارت باشد
راهـت سپید راه عــدالـت باشد
چـــشـــم شــادی نگارت باشد
ایــــــزد پـشـت و پـناهت باشد
میلادت ای دوست مبارک باشد
دلـشاد ازین اهل جماعت باشد . . .
قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.
امیدوارم مشکلت حل بشه همه تو برهه ایی از زمان مشکلات دارن صبور باش تولدتتتت مبارککککککککککککککککک
آرزویت را برآورد ه میکند آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی میگریاند.
چه دعایی کنمت بهتر ازین که خدا پنجره ای رو به اتاقت باشد ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
تولدت مبارک،،

زندگی بالا و پایین داره،، همه سختی هایی رو تحمل میکنن که برای دیگران غیر باوره،،

من از أفتأدن سوسن به روی خاک دانستم

که کس، ناکس نمیگردد از این افتان و خیزانها،،

ناراحت نباش ،، روز های خوب خواهند رسید،،، حتما. در راهن،،، خدا خودش گفته:" أن مع العسر یسری..." همراه هر سختی ، گشایشی است
بیا ره توشه برداریم....
عزیزم مطمئن باش تنها راه چاقی خوردن و لاغری نخوردنه!!!

اول یه اراده قوی داشته باش و بعد هم یه رزیم سالم و متعادل

من هم استخون بندیم درشته ولی دارمممممممممممم سعس میکنم لااقل از چربی هام کم کنم!!
http://8pic.ir/ زندگی زیباست اگر زیبا ببینی
خانمی اول اینکه تولدت مبارک باشه و ایشالا سالهای خوش و شادی رو در کنار عزیزانت سپری کن و دوم اینکه سلامتی بزگترین نعمتیه که هیچ جایگزینی نداره.اعتماد به نفست رو ببر بالا و شاد باش .بخند تا دنیا به روت بخندههههههههههههه
خدا جونم به خاطر وجود همسرم و دخترام هزاران مرتبه شکرررررررررررررر.مهرسای مامان 1فروردین جمع مارو 4نفره کرررررررد
مژی جون
هیچوقت اعتماد به نفست و از دست نده
با اعتماد به نفس میتونی همه مشکلات و حل کنی
قطارى سمت خدا میرفت،هم مردم سوار شدند،وقتى به بهشت رسیدند همه پیاده شدند یادشان رفت مقصد خدا بود نه بهشت.
2706