2733
2739
عنوان

Iui و تعداد فولیکول

| مشاهده متن کامل بحث + 30802 بازدید | 122 پست
اى جانم دوقلو باردارين؟؟ با آى يو آى؟؟ بار چتدم و چندوقت تو اقدام بودين ك آى يو آى شدين

نه سه قلو😍😍🙊🙊

بله بار دوم ك iuiشدم گرفت،باراول هيچي دارو بهم ندادن به غير آمپول ك بي تاثير بود،بار دوم ٤-٥ماه بعدش بود ك هم از نظر تغذيه و رفتاري خيييييلي رعايت كرديم هم خيلي دارو بهم داد،چهارتا فوليكول بود ك سه تاش گرفته😍

حدودا يكسال و نيم اقدام بوديم نشد رفتم دكتر،از برج ٨تا برج ٢سال بعد هم فقط داشت وضعيتمونو بررسي ميكرد و دوسه بارم موقعي ك واجب بود برم دكتر مشكل پيش ميومد و كنسل ميشد

از موقعي ك.رفتم پيش.دكتر تا موقعي ك حامله شدم حدودا ١٠ماه طول كشيد

🍓🐣🍒
نه سه قلو😍😍🙊🙊 بله بار دوم ك iuiشدم گرفت،باراول هيچي دارو بهم ندادن به غير آمپول ك بي تاثير بود، ...

خداى مننننننن

اى جان خدا حفظشون كنه فكر كردم باخودت ميگى سه تا😍😍😍

ان شاالله ك بسلامتى زايمان كنى و سلامت بغل بگيريشون

بهشون بگو واسه منم دعا كنن منم آي يو آي كردم بعد از چهارسال ك نى نى دار نميشم نى نى بياد تودلم

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خداى مننننننن اى جان خدا حفظشون كنه فكر كردم باخودت ميگى سه تا😍😍😍 ان شاالله ك بسلامتى زايمان كن ...

آره اون مال اوايله ك دوقلو بود،هنوز عوضش نكردم

مياد عزيزم مطمئنم ك مياد،انتظار برا نيني سخت ترين انتظار دنياس

كجايي؟دكترت كيه؟

🍓🐣🍒
شما چند روز ای یو ای کردی؟

امروز روز سوم بود

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
آره اون مال اوايله ك دوقلو بود،هنوز عوضش نكردم مياد عزيزم مطمئنم ك مياد،انتظار برا نيني سخت ترين ان ...

مازندرانم 

على ساداتى

آره اون مال اوايله ك دوقلو بود،هنوز عوضش نكردم مياد عزيزم مطمئنم ك مياد،انتظار برا نيني سخت ترين ان ...

عزيزم يعنى بعد از چند وقت فهميدى سه قلوهست؟؟

اى جان دل بزرگى خدارو😍😍😍

2738
واسه من روز پنجم وای این ۱۴ روزی که باید منتظر بمونم انگاری یه عمر میشه😥

بار اولتونه؟ بعد از چند وقت اقدام؟

من خيلى سعى ميكنم بهش فكر نكنم

وقتايى هم ك يادم مياد بهش سعى ميكنم برم تو تاپيك هاى متفرقه وقتم رو بگذرونم

من فولیکول ۱۹ داشتم با آی یو آی باردار شدم

مـــــــرد که تو باشی...زن بودن چه خوب است...از میان تمام مذکــــــــرهای دنیا فقط کافی ست پای تو در میان باشد...نمیدانی برای تو خانـــــــــووووووووووم بودن چه کیفی دارد.خدای مهربونم همیشه ازت پسری میخواستم عین شوهرم،شبیه مرد زندگیم...ممنونم به خاطر این هدیه شیرینت...مرسی که پسرک نازم شبیه باباشه...

فقط از روز آى يو آى خارش داشتم و امشب تو نزديكى ديدم ترشحات پنيرى دارم و نگرانم كرد

فردا برم پيش دكتر ببينم چى ميگه

اخه دقيقا اونماه هم همينجور بودم و عفونت داشتم هم ب خودم هم ب همسرم دارو داد خوب شدم

اصن فولیکول چی هست؟من سونو دادم گف کیست نداری فقط چند تا فولیکول داری و اینا ..یادم نیست دقیق چی گف

فوليكول همون تخمكيه ك بالغ ميشه و آزاد ميشه

من فولیکول ۱۹ داشتم با آی یو آی باردار شدم

بسلامتى

بار اول؟؟

دست راستت رو سر ما

2706