2733
2739
عنوان

Iui و تعداد فولیکول

30802 بازدید | 122 پست

سلام. من هفته آینده iui دارم. امروز روز هفتم سیکلمه. امروز دکتر بودم سونو که کرد ۵ تا فولیکول ۱۱،۹،۹،۸،۷  در تخمدان راست و ۴ تا فولیکول ۱۰  ،۹،۸،۸  در تخمدان چپ داشتم

به نظرتون خوبه؟ 

و اگه همه این ها بخوان بزرگ بشن ، iui رو می کنه؟

ممکنه یهو سیکل iui تبدیل به برداشتن تخمک ها برای ivf بشه؟

اگه همش بزرگ بشه میفرسته برا ای وی اف شایدم کلا این دوره رو کنسل کنه 

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یادم یکبار اینجور شدم ۶تا قولیکول در حال رشد داشتم گفت بریم برا ای وی اف خودم گفتم نه کنسلش کرد دیگه دارو استفاده نکردم که بزرگتر نشه گفت شاید کیست بشه که نشد

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
2731

اخه معمولا اول ای یو ای میکنن بعد مراحل سخت تر دردسر ای وی اف زیاده

اندازه فولیکول برای بارداری طبیعی باید چند باشه؟

۱۸ ۱۹

2738
ای بابا. من راضیم به ivf . فقط نگرانم کلا کنسل کنه

بستگی به نظر دکترت داره ،نمیدنم برای من اینجوری شد خودم گفتم نمیخوام البته من دورههای قبلش آمپول زده بودم که نشد ولی خدارو شکر ای یو ایم موفق بود انشالله برای شماهم هرچی خیره پیش بیاد وبه زودی نی نی خوشگل بیاد تو دلت

باردار شدين اون دوره؟

اى جانم دوقلو باردارين؟؟

با آى يو آى؟؟ بار چتدم و چندوقت تو اقدام بودين ك آى يو آى شدين

من باور دارم كه معجزه ها در فراسوى باورهاى من آماده اند براى رخ دادن؛ پس دل مى سپارم به شادى هاى در راه مانده و روزهاى خوب تر!!! (نرگس صرافيان طوفان)          خدايا هزاران بار سپاسگزارم🧿🧿🧿🧿                      لا حول ولا قوة الا بالله العلى العظيم
2706