2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهرم متخصصه میگه همین چیزا باعث میشه بچه ها نارس میشن یا رشد کافی ندارن یا قلبشون ضعیف میشه..بهم م ...

اره موافقم ولی منم از دکترم پرسیدم که اصلا نمیتونم جیز زیادی بخورم نکنه بچه مشکل دار بشه گفت تو این سه ماه اول  نگران بدن خودت باش چون آزمایش ویتامینام همه شون خوب بود گفت جنین از تو تغذیه اش رو بطور کانل انجام میده و اتفاقا این که در روند بارداری این سه ماه اول زن بی میل یا ویار داره خیلی خوبه که باعث بشه هر چیزی رو نخوره و این حکمت خدا خیلی خوب بوده.چون بیشتر گرمی ها بخصوص تو سه ماه اول خطر سقط دارن و نا خوادگاه بدن زن طوریه که تمایلی بهشون نداره ولی از ماه ۴ باید شروع به خوردن گوشت کافی شیر و تخم مرغ و چهار مغز و بخصوص خرما کنین و نباز باشه ویتامین داده میشه بس خیلی نگران این اوایل نباش

جهل نرمترین بالشیه که هرکسی میتونه زیر سر بگذاره و سالها بگیره با خیال راحت بخوابه ...
2731
اره موافقم ولی منم از دکترم پرسیدم که اصلا نمیتونم جیز زیادی بخورم نکنه بچه مشکل دار بشه گفت تو این ...

انشالله ک خیر باشه هرچیه

دلم پر است!!! آنقدر پر ک گاهی اضافه اش از چشمانم می چکد!!!!
این دکترای بیسواد مریضارو زود میفرستن سونو زیر ۷یا۸هفته نباید رف دکترم بهم‌گف شاید ۸هفته هم تشکیل نش ...

آره خودمم همین فکرو کردم اون گف بیا ولی تو ذهنم گفتم نمی رم هرچی خدا بخاد خودش داده خودشم مراقبشه

دلم پر است!!! آنقدر پر ک گاهی اضافه اش از چشمانم می چکد!!!!
آره خودمم همین فکرو کردم اون گف بیا ولی تو ذهنم گفتم نمی رم هرچی خدا بخاد خودش داده خودشم مراقبشه

اره عزیزم دقیقن همینه زیر ۸هفته نرو توکل بخدا بنظرم که بچت هیچچچ مشکلی نداره فقط الکی بهت استرس وارد کردن 

2738