2737
2734

اگه ببینین شوهرتون با همکارای خانم سرکارش خیلی راحته و بگو و بخند داره و به همه رو میده تازه همکارشم مجرد باشه و مطلقه چه رفتاری نشون می‌دین 

بعد همش به من میگه دوستت دارم و عاشقتم ولی خیلی با خانما راحته این موضوع خیلی ناراحتم کرده و باهاش دعوا کردم و الان قهریم چه رفتاری داشته باشم شما بودین چیکار میکردین ترخدا خواهرانه راهنمایی کنین

منم یکم رفتارمو شل میکردم حساب کار دستش بیاد

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نی نی تو راهه😍  لطفا اگر نظری از من خوندی حتما و حتما عقل خودت را اولویت بذار. من فقط بخش کمی از ماجرا را شنیدم و تو بخش زیادی از آن را دیدی.                                                                         از صمیم قلبت از خدا بخواه اون همه چیز را با جزئیات میدونه همه چییییز پس بهترین یاری دهنده خودشه.                           کاربر قدیمی از ۹۴.   تعلیق شده🤷‍♀️ حالا چرا؟؟  کسی پاسخگو نیست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

ما هم تو محل کار همینیم.................خیلی راحتیم................ولی وقتی میریم خونه دیگه همه چی تموم.................چندین سال هم هست داریم با هم کار میکنیم.......هیچ مشکلیم پیش نیومده

اگه امضامو خوندی یه صلوات هدیه به علی اصغر بفرست ممنونتم...................تا محرم فقط صلوات  

بهش میگفتم این اعصابت من رو آزار میده و مراعات کن 

چرا سختش میکنی؟ همسرته؟ نباید حرفت رو بپیچ نی که؟ راحت برو بگو اگر نتیجه نگرفتی بعد دنبال راه بعدی باش، راحت منظورم دعوا و... نیست

بعضی ها کلا اینطوری هستن اجتماعی و برونگرا 

به نظرم حساس نباش 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2740

منم ریلکس رفتار میکنم با غریبه ها 

رفتیم مهمانی 

همسرم به من گفته با کسی دوست ندارم دست بدی 

تو عقد بهم گفته بود 

بعد به من گفته بود کسی دستشو برات دراز کرد 

بگذار تو سینه ات و مودبانه خداحافظی کن 

باز اول مهمون خانم دست دراز کرد دست داد 

گفتم نسخه برام میپیچی خودت عمل نمیکنی 

بار دوم تکرار شد 

خانم دوستش دستشو دراز کرد همسرم دست داد 

منم رفتم کنار همسرم ایستادم و دستمو برای همسر خانمه دراز کردم. دست دادم 

آدم معتقدی هستم اما نتونستم کنار بیام 

دیگ خودش می‌دونه هر چقدر شل بده منم میدم 

بهش میگفتم این اعصابت من رو آزار میده و مراعات کن  چرا سختش میکنی؟ همسرته؟ نباید حرفت رو بپیچ ...

بارها بهش گفتم از این رفتار بدم میاد همیشه میگم اگه برعکس بود چیکار میکردی ولی این مهم نیس واسش یه مدت خوبه ولی باز دوباره شروع می‌کنه همین کارارو این دفعه دیگه نتونستم تحمل کنم