2737
2734
عنوان

چقدر حقوق پرستارا خوبه

305 بازدید | 16 پست

دوست من ۳ الی ۴ سال میره سرکار ۳۰۰ داد ماشین شاسی بلند الان میگه ۴۰۰ و خورده ای شده قیمت ماشینش‌.هرکی وضع مالی خوبی داره یا معلم یا پزشک یا پرستار .پس بقیه رشته ها چی خب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ن

تجارت عالیه

کارافرینی

کشاورزی مدرن 

هرکاری اگ انگیزه و هوش خوب ریسک پذیر باشی پردرامده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.

زحمت کارشونم ببین خب. پر از تنش و استرسه. و معلم ها هم اگه خصوصی یا کنکوری کار نکنن حقوقشون معمولیه

اگه از خدا نی نی میخواین بخونین🌷🤲🌷 مادر یا پدر شدن سخت ترین مسئولیتیه که یه آدم میتونه قبول کنه. شما باید اونقدر رفتار و افکارتون بالغ باشه که بتونید یه"انسان" رو پرورش بدید. به خودتون یادآوری کنید همه ی آدم ها لازم نیست بچه داشته باشن. خواهش میکنم تا وقتی از آرامش و سلامت خودتون و  زندگی دو نفره تون مطمئن نشدین یه طفل معصوم به دنیا اضافه نکنید. من زوجی رو میشناسم که ده سال درمان و نذر و نیاز کردن تا خدا بهشون یه پسر داد و الان پسرشون افسرده ست... انشاالله اگه قراره فرزند سالم و شادی داشته باشین خیلی زود آرزوتون برآورده شه✨✨✨
2740

دیشب داشتیم با همکارهام همین صحبت میکردیم اینقدر که مردم فکر میکنن نیست اینقدر شیفت زیاد خستگی بیدارخوابی کشیدن سرپا بودن استرس فقط مردم پولشو میبینم که مثل بقیه کارمندهای نه بیشتر

پرستار nicu

واه چرا همیشه ظاهر قضیه رو نگاه میکنین خواهر من پرستار استخدامم هس خیلیم کم خرج اما به حدی خستگی داره که نگم برات حقوقشم اونقدی نیس که شاسی بخره بعد ۳یا چهار سال مگر با قسط و وام و قرض که من بیکارم میتونن بخرم اینجوری 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

من مامام توی بیمارستان مثل پرستاراس حقوقمون.خداییش خسته میشیم.مجبوریم یا لانگ وایسیم یا همون شیفت شب.ببخشید بعضی مریضاوهمراهاشونم عقده ایو طلبکاران.با این همه ادم سروکله زدن خیلی سخته.وایی یبار نزدیک بود شوهریه زن که ربطیم به بخش مامایی نداشت ولی زنش اونجا بستری بود چون دفترچش دست همراه تودشون بود یادش رفت بپره اون ور استیشن منو بزنه.تااخرشب دیتوپام یخ کرده بود.کلا پرسنل بیمارستانی کارسون سخته همه هم دزشون طلبکار جون زورسون به دکتراو رئیس نمیرسه سر ماها خالی میکنن