2733
2739
عنوان

خاب بد

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 130 پست
گفتم اتقافا ابو باز کردم گفتم خاب بدمو بشور ببر

پس نگران نباش دیگه 

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم داشتی خیلی بهش فک میکردی...اروم ک شدی زنگ بزن بهشون

اره شب توهمین حرفا بودیم بادوستم .اره زود فقط صب شه الان بزنگم میترسن

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2742
چ خوابی دیدی

نمیتونم بگم هنو تن بدنم میلرزه 

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
لابد تازه عروسی؟؟

نه 4 ساله عروسی کردم ولی پدرمو بچگی ازدست دادم فوبیای مرگ اینا دارم خیلببی میترسمممم  به مامانم که  وابسته 

تو همش میشه غسل کرد دیگه 🤣

خداوکیلی زیر شیر سینک ؟بابا تو دیگه خیلی حرفه ایی🤣🤣🤣 

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2740
پس نگران نباش دیگه 

باشه خدا حافط همه خانواده ها باشه

خداوکیلی زیر شیر سینک ؟بابا تو دیگه خیلی حرفه ایی🤣🤣🤣 

منم زیر شیر سینک گفتم کجا برم نصف شب حموم؟

عجب خواب شخمی ای 😳

بخدا از خواب پاشدم بس که دویده بودم که بچهامو برسونم حرم پام داغونه کمرم گرفته من سه تابچه دارم اگه بدونی با چه بدبختی رسوندمشون یعنی یه خوابی بود که بدنمو داغووووون کردخدایی

ولی چفده بده ادم میخابه ارامش داشته باشه چرا اینطور ببینه کوفتشه شب روزش 

2706