2737
2739
عنوان

خاب بد

| مشاهده متن کامل بحث + 386 بازدید | 130 پست
من برم بخوابم برات درخواست دوستی میدم دختر خوبی هستی دوست داشتی قبول کن❤

برو عزیزم ممنون از دلداریت 😍😘😘باش

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چی گفت بهت؟ گفت چشم زخمه چیه؟ بعد چ راهکاری داد؟ 

هیچی نگفت گفت درست میشه انشالله نمیدومم کاغذداد پیشم باشه یکیشو حموم کردنی بشورم خودمو ازاینا

در سال ۹۹/۹/۹شکر خدا مشکلاتم حل میشه بهترین زندگیو دارم به همه آرزوهام رسیدم خانوادمم همینطور,🥰🥰🥰😍😍😍پس پیش به سوی زندگی بهتررررررر 
2742
دیگه داداش نداریم که غم ببینیم بقیه هم سر سوزن واسم اهمیت ندارن .از خدا میخوام هیچوقت غمی تو زندگیتو ...

انشالله خدابه همه سلامتیو دلخوش ارامش بده

از اول اینطور بود؟ 

اره ازاول بچه ننه بود 

مرسی 

2740
نمیدونم بعید نیست

ببین ویسای اقتدار مرد رو گوش بده خواهش میکنم الکی زندگیتو بهم نریز توروخدا یکم بشین فکر کن من طلاق گرفتم ولی بااینکه شوهرم مقصر بود بازم روز طلاقم خیلی وحشتناک بود من تو شیش ماه ۲۰ کیلو اضاف کردم توروخدا یه ذره فک کن

ببین ویسای اقتدار مرد رو گوش بده خواهش میکنم الکی زندگیتو بهم نریز توروخدا یکم بشین فکر کن من طلاق گ ...

باشه ولی شوهرم خیلی چیزا گفته خیلی پروعه اره طلاق سخته خیلبی من خیلی سعی کردم رو حیمو حذف کنم 😢😢😢زندگی منو مادرش خراب کرد و خودش .من تنهایم نمیتونم بسازمششش وقتی شوهرممم همراهم نیست

ببین ویسای اقتدار مرد رو گوش بده خواهش میکنم الکی زندگیتو بهم نریز توروخدا یکم بشین فکر کن من طلاق گ ...

شما دلیل طلاقتون چی بود