2733
2734
عنوان

بارداري بعد أز سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 351 بازدید | 103 پست
من که الان باردار نیستم عزیزم دفعه قبل هم اولین اقدامم بود  فعلا خودم انقدر میترسم و کاملا درک ...

عزيزم، ايشالله كه به سلامتي يه حاملگي امن و تجربه ميكني، واسه منم دعا من عزيزم ، اون يكي ني نيت موند عزيزم؟ ألبته اگه ناراحتت ميكنم جواب نده عزيزم

درسته عزيزم نرفتم خصوصي ولي حتما هفته بعد ميرم ، دولتيا فك ميكنن صدقه دارن ميدن، بي أدب و غير حرفه أ ...

پس اگه رفتارشونم بده حتما برو خصوصی

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینجا هم خیلی گرونه یا باید بیمه خصوصی درمانی بگیری یا اینکه اگر پول نداری میتونی قسط ببندی در هرصور ...

اینجا تا پول پنبه ک الکلی برا ی امپول میزنن ازحولقومت میکشن بیرون تا خصوصیا هر بیمه ای رو قبول نمیکنه اگه کامل تصفیه نکنی بیمارت مرخص نمیکنه نپردازین بیمارت بدون درمان مینداز بیرون 

2731
عزيزم، ايشالله كه به سلامتي يه حاملگي امن و تجربه ميكني، واسه منم دعا من عزيزم ، اون يكي ني نيت موند ...

نه عزیزم اون اول دفع شد که من فکر کردم حامله نشدم و عین پریود خونریزی داشتم بعد دیدم لکه بینی دارم و تموم نمیشه مشکوک شدم بیبی زدم بعد ده روز از پری و بیبی پر رنگ شد

رفتم سونو دکتر گفت دفع کردی اما برای اطمینان ازمایش بتا نوشت طی ۴۸ساعت که دید داره میره بالا و من و فرستاد پیش یه دکتر دیگه

تا با دارو رفع شد شکر خدا

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
اینجا تا پول پنبه ک الکلی برا ی امپول میزنن ازحولقومت میکشن بیرون تا خصوصیا هر بیمه ای رو قبول نمیکن ...

😔😔😔 خدا لعنتشون کنه کسایی که باعث و بانیشن

2738
نه عزیزم اون اول دفع شد که من فکر کردم حامله نشدم و عین پریود خونریزی داشتم بعد دیدم لکه بینی دارم و ...

غصه نخور عزيزم، ايشاله. هممون مامان ميشيم، منم تو خونه دفع كردم مردمو زنده شدم فك كردم تموم شده رفتم سر كار بعد بك هفته سر كار يهو سردرد وحشتناك در حدي كه ميخواستم بميرم اومد سراغم كه يهو ديدم جنين دفع شد، خيلي خيلي خيلي خيلي دردناك بود، خيلي زياد همش ميخوام از خاطرم بره ولي اطرافيان هي ميگن بچه نداري بچه نداري، همش يادم ميارن ، ميترسم 

حتما سنگینی چیزی برداشتی ک سقط شده یا دارومصرف کردی

دقیقا ۴روز قبل پری لک دیدم بعد ادامه داشت تا دقیق روز موعد پریودم خون دیدم بیبی زدم منفی بود و انداختم

بعدم مسکن خوردم چون فکر میکردم پریوده دیگه و دیگه بیخیال بودم مراقب نبودم

سه روز بعدش دیدم خونم شدید نشد باز بیبی زدم منفی اما بعد دو ساعت دیدم هاله داره

توی نت خوندم این معتبر نیست و‌حتما رد ادراره خشک شده

خلاصه بماند چه کارهای وحشتناکی و چه چیزا که نخوردم تا پری باز شه

ولی خب اگر این نمی افتاد ممکن بود لولمو از دست بدم چون همزمان توی لوله هم یکی دیگه داشت رشد میکرد

انشالله عزیزم باردار باشی و سالم باشه

منم ناخواسته باردارشدم نمیدونستم باردارم چیز سنگین بلند کردم زعفران و زیره خوردم

خونریزی شدید گرفتم وضعیت بد معلوم شد سقط شده اونم ناقص کارم به کورتاژ کشید

وضعیت بد

انشالله تو مثل من نشی

سهل انگاری نکن برو دکتر

همیشه سبز میخشکد 
غصه نخور عزيزم، ايشاله. هممون مامان ميشيم، منم تو خونه دفع كردم مردمو زنده شدم فك كردم تموم شده رفتم ...

به اطرافیان توجه نکن و هروقت خودت اماده بودی چون بارداری و زایمان همش فرایند بسیار سختیه بعدشم که افسردگی و اینجور چیزا هست بقیه که قرار نیست تحمل کنن خودتی و خودت

2706