2737
2734
عنوان

بارداري بعد أز سقط

351 بازدید | 103 پست

سلام خانمهاي مهربون، من سه ماه پيش يه سقط تو ١٠هفتگي داشتم  كه تو هشت هفتگي قلبش نزدو رشد نكرد و خودش دو هفته بعد افتاد، اين ماه اقدام كردم و چهار روز قبل پريودم لك بيني قهواي دون دون داشتم و چن تا لخته خيلي كوچيك كه رو دستمال ميومد و دو قطره خون تقريبا صورتي، و درد خفيف كمر و دلدرد و سيدرز امروز موعد پريودمه ولي نشدم دورمم ٢٧ روزس، ولي تقريبا ٥ روز لك دارم ، خيلي ميترسم خداي نكرده اين لك ها نشونه بدي باشه، دكترم هفته بعد أز مسافرت مياد ، أز خانماي گل ، كسي بوده بعد سقط متفاوت از بقيه حامله شده باشن، من هميشه يكي دو روز قبل پريود لك داشتم منه ٤ يا ٥ روز،اگه پريوده چك نمياد ، امكان داره باردار باشم آخه بي بي زدم ديروز منفي بود  توروخدا راهنماييم كنين ، ممنونم

صبر کن عادیه بعد سقط پریودیت بهم بریزه شایدم بارداری بی بی زوده نشون بده بزار ده روز نشدی بی بی بزن ...

آخه لكام خيلي طولاني شده، دكتراي اينجام مثل ايران نيستن اصن اهميت نميدن يعني ميشه حامله باشم؟ بعد از سقط خيلي اذيت شدم كاش حامله باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنونم عزيزم، خيلي ميترسم، روحيمو از دس دادم 

درکت میکنم اما خواهشا چیزایی که برای بارداری بده نخور و کار سنگین نکن ممکنه بارداری باشه و ممکنه هم هورمون بهم ریخته باشه در هر صورت فعلا صبر کن

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
درکت میکنم اما خواهشا چیزایی که برای بارداری بده نخور و کار سنگین نکن ممکنه بارداری باشه و ممکنه هم ...

درست ميگي عزيزم، الان كه هيچ علائمي هم ندارم ، ميگم اگه پريوده كه زودتر بياد چون بارداري سالم ميخوام نميخوام با أين همه شك و ترديد باردار شم 

2738
همون روز اول لك بيني سر درد و كمردرد و دلدرد خفيف داشتم عزيزم ، استراليا

اینا نشون بارداریه بازم شاید هورمونات بهم ریخته عزیزم دکترت عوض کن اتفاقا دکترای اونجا صدبرابر ایران بهترن اینجا نمیزارن حرف بزنی چنان بهت تشر میزنن اهمیت نمیدن چقد اذیت میشی از صدتا ۵ تاشون دلسوزن

درست ميگي عزيزم، الان كه هيچ علائمي هم ندارم ، ميگم اگه پريوده كه زودتر بياد چون بارداري سالم ميخوام ...

دقیقا میفهمم چی میگی من خودم ایران نیستم و بعد اون بارداری ناموفقم مردم و زنده شدم و اینجا هم اینطور نیست که بتونی یه دکتر مخصوص خودتو داشته باشی و درواقع هر دکتر شیفتته معاینت میکنه نمیدونم استرالیا هم اینطوره یا نه

بعدم هرکدوم یه نظر

واقعا غربت ازین نظر سخته 

برای همبن ادم دلش نمیخواد درگیر اینچیزا شه انشاالله هرچی صلاحته بشه

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
اینا نشون بارداریه بازم شاید هورمونات بهم ریخته عزیزم دکترت عوض کن اتفاقا دکترای اونجا صدبرابر ایران ...

به خدا اينجا بدترن، واسه سقطم گفتن برو خونه بيوفته گفتم بنويس برم بيمارستان گفتن نه ا، ميخوام برم دكتر مخصوص زنان، نميفرستن ميگن بعد ٣ تا سقط ، آخه بايد دكتر GP ( عمومي) نامه مخصوص بده واسه دكتر زنان ولي نميدن ، 

دقیقا میفهمم چی میگی من خودم ایران نیستم و بعد اون بارداری ناموفقم مردم و زنده شدم و اینجا هم اینطور ...

دقيقا عزيزم حرف دلمو زدي، شوهرم سيگارشو ترك كرد لا كلي بحث و جدال بعد رفتيم واسه معاينات قبل بارداري اولم دكتر إيراني بود گفت سيگارشو و مشروب ايرادي نداره بخور و بكش، هر دكتر يه چيزي ميگه، الان شوهرمم لج كرده ميگه دكترا بهتر ميدونن

آره عزيزم اونا اگه صلاح بدونن نامه ميدن بري دكتر زنان اگه ندونن نميدن، خيلي مسخرس اصنم هيچي بلد نيست ...

دقیقا منم اینطوری شدم دکتر احمق گفت دو هفته استراحت کن حتی ازمایش خون نگرفت گفت بیبی زدی دیگه همون حسابه درحالیکه خونریزی داشتم

اخرش بعد پنج روز رفتم خصوصی و اگه نمیرفتم ممکن بود بمیرم بارداری توی لوله بود و خیلی خطرناکه

2706