2737
2734
من با عشقم ازواج میکنم؟

اره سه ماه عقدین 

پسر اروم وپاکیه از  مامانش هم حساب میبره 

یکی از خانواده تو سخت مخالف یه نفر مونث

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره سه ماه عقدین  پسر اروم وپاکیه از  مامانش هم حساب میبره  یکی از خانواده تو سخت م ...

😯اره مشخصاتش دقیقه سه ماه دیگه عقدیم؟ یاسه ماه عقدمیمونیم؟ برعکس نگفتی؟ ازخونواده ی اون مخالفت ممکنه بشه ازخونواده ی من غیرممکنه

2731
بامن میتونی ارتباط بگیری؟ راجع به نیتم ببین چی میگه حست

یه نوزاد پسر میبینم نمیدونم مجردی یامتاهل؟؟

میادراری میینم برات برف بزی وسفر هست

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2740
😯اره مشخصاتش دقیقه سه ماه دیگه عقدیم؟ یاسه ماه عقدمیمونیم؟ برعکس نگفتی؟ ازخونواده ی اون مخالفت ممکن ...

سه ماه عقد میمونین بهمرسیدنتون گره میبینم ولی بهم میرسین

یه نوزاد پسر میبینم نمیدونم مجردی یامتاهل؟؟ میادراری میینم برات برف بزی وسفر هست

اگه با منم تونستى ارتباط بگيرى راجع به نيتم بگو لطفا 

معمولا ارتباط گرفتن با من راحته 

یه نوزاد پسر میبینم نمیدونم مجردی یامتاهل؟؟ میادراری میینم برات برف بزی وسفر هست

مجردم ببخشیدمن نفهمیدم چی گفتین بااونی که دوسش دارم ازدواج میکنم؟

منظورتون از این قسمت چیه؟=میادراری میینم برات برف بزی وسفر هست 

چه شب هامنوآسمان تادم صبح سرودیم نم نم: تورادوست دارم
2706