2733
2734
چقدر مهربوننن عزیزم

لطف داری گلم فدات بشم😘😘😘😘😘

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شاءالله عزیز دلم .هیچ وقت ازیادم نمیری خیلی گلی پرازانرژی مثبت ومهربونی😍😍❤❤💖💖

لطف داری ...شماها هم همیشه تمام روز توی ذهن منید ...انگار دلم براتون تنگ میشه دوس دارم هرروز باهاتون حرف بزنم 🤩🤩🤩

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
ارهههه معلومه كه خبر ميكنم 😍

نیای بگی و ی دفعه از سایت بزاری بری شیرمو حلالت نمیکنم😂😂😂

2728
نیای بگی و ی دفعه از سایت بزاری بری شیرمو حلالت نمیکنم😂😂😂

ديگه خبر ميكنم و بعدش ميرم 😆😆😆

ديگه كارى ندارم كه 😂😂😂

البته ى توكه پا ميام براى دعوتو اينا تشريف بياريد خوشحال ميشيم 😂😂😂😍😍😍

لطف داری ...شماها هم همیشه تمام روز توی ذهن منید ...انگار دلم براتون تنگ میشه دوس دارم هرروز باهاتون ...

قربونت ازخوبی ومهربونیته همش دعام کن آبجی خیلی نیازدارم خودت میدونی😊😍😍😘😘🌷🌷❤❤❤

شك نكن حتى ى درصد اونم من هيجانى تا دنيارو خبر نكنم ول نميكنم 😆😆😆😆

ببینیم و تعریف کنیم...من تو ذهنم میمونه میگم یعنی آتریسا به عشقش رسید؟؟؟؟

2738
قربونت ازخوبی ومهربونیته همش دعام کن آبجی خیلی نیازدارم خودت میدونی😊😍😍😘😘🌷🌷❤❤❤

خیالت تخت با تمام پسوند و پیشوند و آندرلاینو همه تو ذهنمید 😂😂😂😂😂ی جوری اسم میوردم انگار میخواستم تگتون کنم 😂😂😂

😂😂ان شاءالله همه مون بیایم خبرخوش بدیم عزیزم😘😘

انشاللللللله 🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩❤❤❤❤❤