2737
2734
عنوان

به نظرتون چرا مردا عضو این سایتن؟

318 بازدید | 42 پست

اسم سایت واضحه نی نی سایت.معمولا مربوط به مسایل بارداریه.اگرم نباشه اینجا خانوما تبادل نظر میکنن ومسایل مختلف و خانواده شوهر و... میزارن.حتی خیلی از خانوما مسایل نزدیکی و..میپرسن که شاید دوست نداشته باشن مردا بخونن.چرا باید مردا توسایتی که 99درصد خانومن عضو بشن؟مثلا میخان تبادل نظرکنن؟درچه مورد مثلا؟ خاله زنک میشن بعضیا.شما واقعا موافقین مردا عضو سایتن؟

امروز فک کنم سومین تاپیکه .الانم میان میخورنت .به نظر منم کم کم روحیه رو خاله زنکی یا دست کم بدبین میکنه .

من مشکلی با بودنشون ندارم ولی دلم نمیخواد باهاشون کل کل کنم 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من موافقم چون میبینن زن ها از چی عذاب میکشن اگه آدم باشن سر خانم خودشون نمیارن🍭😥

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
2731
به خدا اصلا درک نمیکنم چرا عضون.اخه سایت واضحه زنونس

گفتم دیگه دلیلشو، وگرنه اینجا مطلبی نیست که به دردشون بخوره

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
من موافقم چون میبینن زن ها از چی عذاب میکشن اگه آدم باشن سر خانم خودشون نمیارن🍭😥

چه ساده ای.مردی که بیاد این سایت معلومه چه قد بیکارو خاله زنکه که میاد پستای خانومارو بخونه.خیلیا از بارداریشون نزدیکیشون و...مشورت میگیرن

2738
چه ساده ای.مردی که بیاد این سایت معلومه چه قد بیکارو خاله زنکه که میاد پستای خانومارو بخونه.خیلیا از ...

خب حتما میخوان بزان که میان

یا پریود میشن🤣🤣🤦🏻‍👾🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥

به نظرم خیلی از این حرفا وموضوعاتی که خانما اینجا در موردش حرف میزنن و مشکل دارن، واقعا اگه توی خانواده ها و مردها در موردش صحبت میشد اینقدر مشکل نداشتن همه

چه اشکال داره یه آقا در مورد نزدیکی بدونه یا در موردش توی بحث ها شرکت کنه

یا چه اشکال داره در مورد پریود و رابطه و هزار چیز دیگه اطلاعات داشته باشه؟

واقعا این چیزا تو کشورای دیگه یه موضوع عادیه،نگین فرهنگ اونا فرق داره چون باید از یه جایی شروع بشه

البته بماند که بعضی ها واقعا سو استفاده مبکنن

رمز قبلیم رو پیدا نکردم،مجبور شدم با کاربری جدید بیام🌺
گفتم دیگه دلیلشو، وگرنه اینجا مطلبی نیست که به دردشون بخوره

منم همینو دقیقا میگم.بعضیا تیپ روشن فکری ورشون میداره میگن چه اشکالی داره باشن مگه ترسناکن که بترسین ازشون!! شدن حامی حقوق اقایون نی نی سایت😀😀😀

اینجا یه سایته عمومیه و سایت هم در گوگل رتبه بالایی داره و هرکی هرچی سرچ کنه توی گوگل نی نی سایت یکی از نتایجه.هرچی هم‌ گفته بشه زن و مرد می بینن.اگه جای خصوصی می خواهید یه گروهی چیزی توی تلگرام بزنید با خانمها و شاید هم آخر فصل که شد کاپ قهرمانی رو بدن به شما