2737
2739
عنوان

به نظرتون چرا مردا عضو این سایتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 318 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظوم خیلی از این حرفا وموضوعتی که خانما اینجا در موردش حرف میزنن و مشکل دارن، واقعا اگه توی خانواده ...

خیلی کم پیش میاد اینجا بحث مفیدی باشه.معمولا درمورد خانواده شوهر مینویسن.اگرم مردی بخاد اطلاعات به دست بیاره گوگل هست.چرا بیان نی نی سایت؟! بعدشم اینا مگه سرکارنمیرن چه وقتشون آزاده😀😀😀من خودم چندبار سوال درمورد نزدیکی دربارداری داشتم روم نشد تبادل بنویسم گفتم مردا میخونن😒😒

ديگه اون رو بايد با مسئولش مطرح كنيد بنظر من وجودشون بد نيست اگه ي چيزايي ياد بگيرن و وارد ي ت ...

خب عزیزم چیزی بخان یاد بگیرن گوگل هست.بعدم اگر بخانم ازین سایت مطلبی بخونن نیاز به عضو شدن وتبادل نظر ندارن که

2728
خیلی کم پیش میاد اینجا بحث مفیدی باشه.معمولا درمورد خانواده شوهر مینویسن.اگرم مردی بخاد اطلاعات به د ...

خب نی نی سایت هم جزو گوگل هست 

خب چرا روت نشد باید میزاشتی عزیزم

رمز قبلیم رو پیدا نکردم،مجبور شدم با کاربری جدید بیام🌺
خیلی کم پیش میاد اینجا بحث مفیدی باشه.معمولا درمورد خانواده شوهر مینویسن.اگرم مردی بخاد اطلاعات به د ...

عزیزم اینجا فضای مجازیه و کسی هویتش مشخص نیس پس بنظرم جایی برای خجالت کشیدن نیست. وخیلی راحت میشه مانع مزاحمت و این جور مسائل شد. 

وزن اولیه ۶۵ وزن هدف ۵۵   گروه آبی  ،  شروع ۱۴۰۰/۲/۱۳                   
2738
عزیزم اینجا فضای مجازیه و کسی هویتش مشخص نیس پس بنظرم جایی برای خجالت کشیدن نیست. وخیلی راحت میشه ما ...

تلکیف استارتر با خودش مشخص نیست. هم میدونه که بدون عضویت میشه تمام مطالب رو خوند هم میگه چرا مردها عضون و ممکنه بیان مطالب من رو بخونن.

توی هر ضرر باید ،استفاده ای باشه ♫ باخت باید احساس ِفوق العاده ای باشه ♫ آه فاتح ِ قلبم ،فکرشم نمیکردی ♫ رام کردن این شیر ،کار ساده ای باشه ♫ آه چشمه ی طوسی ، آه چشم ویروسی ♫ بعد از این به هر دردی ، مبتلا بشم خوبه ♫ مبتلا بشم مُردم ، مبتلا نشم مُردم ♫ از تو درد لذت بخش ، هرچی میکشم خوبه ♫ من یه بچه ی شیطون ، توی کوچه ها بودم ♫ عشق تو بزرگم کرد ، عشق تو هلاکم کرد ♫ جیک جیک ِ مستونم ، بود و عشقِ بازیگوش ♫ مثل ِ جوجه ی مُرده ، توی باغچه خاکم کرد ♫ آفرین به این زور و آفرین به این بازو ♫ آفرین به این چشمو ، آفرین به این ابرو ♫ با تو هیچکس جز من ، بی سپر نمیجنگه ♫ با تو هیچکس از این ، بیشتر نمیجنگه ♫ با جنون در افتادن ، باز کار دستم داد ♫ آه فاتح قلبم ، عشق ِ تو شکستم داد
عزیزم اینجا فضای مجازیه و کسی هویتش مشخص نیس پس بنظرم جایی برای خجالت کشیدن نیست. وخیلی راحت میشه ما ...

درسته گلم.ولی بازم ادم ته دلش یکم خجالت میکشه بعضی سوالارو بپرسه یا بعضی حرفارو بزنه که چون ممکنه یه اقا بخونه.منظورم مردایی هست که عضون وتبادل میکنن

امضامو بخونید توضیح دادم

موافقم و حتی اگه همسرم عضو بشه هیچ مشکلی ندارم

بنظرم تفکیک جنسیتی خیلی جاها در ایران بیخوده ولی نه همه جا

تلکیف استارتر با خودش مشخص نیست. هم میدونه که بدون عضویت میشه تمام مطالب رو خوند هم میگه چرا ...

خب طبیعیه چون ما از اول تو جامعه ای رشد کردیم ک همه جا از نظر جنسیتی تفکیک شدیم و خیلی مسائل ک در دنیا کاملا طبیعی هستن اینجا تابو محسوب میشن

تلکیف استارتر با خودش مشخص نیست. هم میدونه که بدون عضویت میشه تمام مطالب رو خوند هم میگه چرا ...

شمام مردی که اینجایی.دقیقاااا منظور من شما بودی ها.حرفی نیست با کسایی که تو گوگل چیزی سرچ میکنن وممکنه این سایتو بخونن.اونا گذری میخونن.حرف من آقایونی هستن که عضو این سایتن ومدام تبادل خانمارو چک میکنن و میخونن.چه قدم دقیق پست مربوط به خودشونو پیدا میکنن تو این سااایت!!!!!!!!معلومه خیلی خوب چک میکنن.