2737
2734
عنوان

دلم نمیخواد حتی به شوهرم نگاه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 85 پست
عزیزم برای منو تو روشن فکرن تو زندگی خودشون اینجوری نیستن شک نکن

اره واقعاگلم من اصلا نمیتونم اینجورچیزا رو تحمل کنم من واقعا برخوردجدی میکنم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من مشکل م عکس شماست

همسرم کار و تحصیلات خوبی داره

در عوض اینکه اون مهمونی رو بچرخونه

همش من بایددور بگردم

در ضمن باید حواسم باشه به ایشون بر نخوره

فکر کن هفته پیش شوهر خواهرم مهمون آورده ویلای ما و خودش رو صابخونه جا زده

انتظار داشتم همسرم جلو مهمون ها بری  نه بهش

فقط سکوت

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
بخدا همش دروغه فقط میخوان زندگی خراب کنن

اره دارن زندگی اروپایی روجا میندازن عادی سازی میکنن منکه تحمل ندارم واقعا

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2740
اره واقعامن هروقت تایپک زدم گفتن حساسی یه بارطرف میگفت شوهرم به دخترغریبه دست داد داشتن میخوردنش که ...

عزیزم اول تا اخر ایمجا یه فضای مجازیه و همیشه افرادی هستن که دروغ میگن و میخوان روشن فکری رو رواج بدن

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری
تو بگو من حرص نخورم چیکار کنم دست خودم نیست که

منی ک شوهرم بارها و بارها دست روم بلند کرده و فقط بفکر خودشه منم دیگه ولش کردم ب جهنم ک هرجا میره هر کاری میکنه اصلا برام مهم نیستش انگار فقط دارم تو ظاهر باهاش زندگی میکنم 

بخدا روم نمیشه با دوستش حرف بزنم اصلا سلام به زور میدم

پس بهش بی توجه باش مثلا داره با زنه حرف میزنه تو خودتو مشغول نشون بده و عین خیالت نباشه مثلا سرت تو گوشی باشه و بلند بلند بخند یه مدت اینجوری بی تفاوت باشی از سرش میوفته

عزیزم تو هم با دوستش مثل خودش برخود کن خودمونی باش با مردا بگو بخند والاااا ک و نش بسوزه

من اصلا اونجور اخلاقی ندارم آخه

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری

عزیزم این خصوصیت اخلاقیه تو نیست همه همین جوری هستن ببخشید کی خوشش میاد شوهرش با زنای دیگه صمیمی بشه یه سره حرف بزنه بگه بخنده ؟؟؟؟؟ اونایی که دوست دارن مطمئنم دوست دارن خودشون هم اینجوری باشن میخوان راحت باشن خب برای اونا راحته ایرادی هم نداره ولی برای تو که دوست نداری نه قطعا و اون باید رعایت تورو بکنه 

کجاشون ناقصه خواهر؟🙃

تو بگو کجاشون ناقص نیست نزار بگم کاربریمو دوست دارم

من مشکل م عکس شماست همسرم کار و تحصیلات خوبی داره در عوض اینکه اون مهمونی رو بچرخونه همش من بایدد ...

والا عزیزم وضعیت تو از منم وخیم تره چی بگم