2737
2739
عنوان

دلم نمیخواد حتی به شوهرم نگاه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 85 پست

خوب نیاز طبیعی ایشون هست با توجه به شخصیتش که مثلا راجع به مسائل اجتماعی و اقتصادی و و و گفتگو کنه ، صحبت کنه ؛ و وقتی شما اطلاعاتی نداشته باشی و باهاش صحبت نکنی خوب طبیعیه که بره با بقیه صحبت کنه . 

البته بحثم صحبت و گفتگوی صرف هستش . اگه فرای صحبت و دیکاشن چیزهای دیگری هم هست که شما احساسش می کنی تو ارتباطشون با بقیه ، خوب اون خوب نیست .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار یه مثال بزنم ؛ مثلا شما آدم درونگرایی هستید ترجیح میدید کتاب ، روزنامه و اخبار رو ببینید و بخونید و گوش کنید بیشتر و تنهایی با خودتون فکر کنید راجع بهشون و تجزیه تحلیل کنید . ولی ایشون دوست دارن بلافاصله بعد از این که اخباری گرفتن بیان راجع بهش صحبت کنن و نظر بدن و نظر بقیه رو جویا بشن ...

خداروشکر مشکلت جوریه که 50% تو حلش میتونی سهیم باشی ، شما یه مقدار از خودت انعطاف نشون بده ، به امید اینکه ایشون هم انعطاف نشون بدن و به یه نقطه ی تعادلی برسید . نه شما انقدر کم رو باشید که به دوستان ایشون به زور سلام بدید و نه ایشون انقدر باز که با سایر خانوما صمیمانه و طولانی بخوان گفتگو داشته باشن .

عزیزم تو چقدر حساسی بذار راحت باشه دیگه دوره زمونه حساس بودن گذشته آزاد باشین چه رفتار خزی هست که دا ...

دوستان بیان به روشنفکرا سلام بدین من حرفی ندارم باهاشون

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری
2728
بزار یه مثال بزنم ؛ مثلا شما آدم درونگرایی هستید ترجیح میدید کتاب ، روزنامه و اخبار رو ببینید و بخون ...

بحث صحبت کردن نیست عزیزم وقتی با خودش حرف میزنه پرخاشگری میکنه و رفتار خوبی نداره ولی با بقیه بگوو بخنده داره و از هر دری حرف میزنه رفتار نرمالشون که آدم رو حساس نمیکنه که رفتار آنرماله که حساسیت ایجاد میشه 

بعدم تفاوت ها درسته آدم باید با تفاوت ها کنار بیاد ولی احترام به خواسته های طرفین هم مهمه وقتی اون آدم با یه زن دیگه بگو بخند نکنه اذیت نمیشه ولی این خانوم با دیدن این موضوع اذیت میشه پس اون باید احترام بزاره به خواسته همسرش و ناراحتی زنش براش مهم باشه نه رضایت یه زن غریبه که یه ساعت میبینتش

بزار یه مثال بزنم ؛ مثلا شما آدم درونگرایی هستید ترجیح میدید کتاب ، روزنامه و اخبار رو ببینید و بخون ...

میدونی چرا این جوابو بهت دادم چون خودم تجربه کردم عزیز دلم 

من خودم کار مطبوعاتی میکنم مدام در حال مکالمه ام 

همسرم ابتدا مشکل داشت بهم گفت دوست دارم جایی که من هستم تو کمتر صحبت کنی مثلا برای خرید چیزی یا موضوعهای مشترک 

من فکر کردم و دیدم من اذیت نمیشم که وقتی همسرم هست کمتر صحبت کنم با جنس مخالف ولی اگه رعایت نکنم همسرم اذیت میشه پس گفتم حتماااااا و ببخشید که متوجه ناراحتیت نشدم و بعد از سالیانی که باهم زندگی میکنیم هیچ وقت دیگه مسئله ای پیش نیومد 

میدونی چرا اینکارو کردم ؟ چون وقتی تعهد ازدواج دادم مسئولم نسبت به ناراحتی هاش مخصوصا اگر خودم باعثش بشم  عزیزم ، مسئووووولم 

کجاشون ناقصه خواهر؟🙃

بعضی عقل ندارن بعضی شعور ندارن بعضی فرهنگ ندارن 

شوهر من کلا ناقصه 

زندگیم پسرمه 🥰گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد 🙏
2738