2733
2734
عنوان

دلم نمیخواد حتی به شوهرم نگاه کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1298 بازدید | 85 پست
وای چقدبدم میادا شوهرمنم اینجوری حتی بافروشنده ها سریع صبت میکنه و..منم عصبی میشم

شوهر من از اول اینجوری بود منم از اول بهش گفتم با این اخلاقت مشکل دارم گفت باشه من درست میکنم اما اخرش وضعیتم اینه

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری
تو هم مثل خودش رفتار کن

بخدا روم نمیشه با دوستش حرف بزنم اصلا سلام به زور میدم

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

موافقم نمیدونم چرا اکثرنی نی سایتیا روشن فکرن 

عزیزم برای منو تو روشن فکرن تو زندگی خودشون اینجوری نیستن شک نکن

2728
ببین عزیزم هیچ وقت خودتو واس ی شوهر حرص نده از مرد نامردتر فقط خودش بوده 

تو بگو من حرص نخورم چیکار کنم دست خودم نیست که

شوهر من از اول اینجوری بود منم از اول بهش گفتم با این اخلاقت مشکل دارم گفت باشه من درست میکنم اما اخ ...

حق داری منم اگه شوهرم همچین رفتاری داشت شدید ناراحت میشدم ربطی به حساسیت نداره این یه چیز غریزیه تو خانمها

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
حالا یکی به شوهرخودشون نگا کنه جرش میدنا

اره واقعامن هروقت تایپک زدم گفتن حساسی یه بارطرف میگفت شوهرم به دخترغریبه دست داد داشتن میخوردنش که توچقداحدبوقی هستی چی میشع مگه باشوهربایددوست باشی من داشتم شاخ درمیاوردم😒😒😒😒😒

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2738

حق داری عزیزم باید آدم به خواسته طرفش اهمیت بده منم بدم میومد وضعیت دختر عموش چک می‌کرد تذکر دادم بعد بار بعد دیدم دیده گفت دستم خورد منم پاک کردم شمارشو اونم کاری نکرد خدا رو شکر 

عزیزم تو هم با دوستش مثل خودش برخود کن خودمونی باش با مردا بگو بخند والاااا ک و نش بسوزه

خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی و که بهم دادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که ازت خواستمو صدامو نشنیده گرفتی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخواستی بدی و دیدی لیاقتشو ندارم و ندادی خدایا شکرت واسه همه اونچیزایی که میخوای بدی و هنوز ندادی خدایا عاشقترینتمممم
حق داری... زن باید در مقابل همسرش خودخواه باشه. عشقشو توجه همسرشو فقط برای خودش بخواد

بخدا با این کاراش منو از خودش زده میکنه خودش متوجه نیست این رفتاراش چقدر اسیب زننده اس شاید فردا ببخشمش اما این موضوع که از ذهنم پاک نمیشه