2737
2739

سلام 

من اخیرا یه تجربه داشتم که وظیفه خودم دونستم به همه اطلاع بدم.

پسر من الان ۲۴ روزه است. یکم شب ها بی قراری میکرد. بردمش دکتر. بهم گفت رفلاکس داره و باید روی سطح شیبدار بخوابونیش.

از اونجایی که قبلا شهرت بهروز مقدادی رو در زمینه رفلاکس شنیده بودم با سختی زیاد پیش اش وقت گرفتم و پسرم رو بردم پیش اش.

اول اینکه یه مطب خیلیییی کوچیک داره که جا برای نشستن حتی برای ایستادن بیمارها نیست.

در مورد وقت گرفتن هم که همه میدونید چه مصیبتی هست!

وقت ما ساعت ۸ بود.وقتی رسیدیم هنوز کسایی که ساعت ۶:۳۰ نوبت داشتن نرفته بودن داخل. بعد از پرکردن پرونده و حساب کردن ویزیت گفت بهم ساعت ۱۰:۳۰ نوبت شما میشه.

وقتی رفتیم داخل هنوز مریض قبلی ها داخل بودن. و ما رو که داشت ویزیت میکرد دوتا مریض دیگه هم اومدن داخل.

مطب به شدت سرد بود که وقتی میخواست پسرم رو ویزیت کنه دل و پهلوش سرما خورد. بعد یه دستگاه گذاشت رو دلش که معلوم نبود چیه و گفت رفلاکس درجه ۴ داره. بعد هم گفت به لاکتوز حساسیت داره. بدون هیچ آزمایش و هیچ علائمی.

بعد هم کلی دارو نوشت و تند تند یه چیزایی گفت و یه برگه داد دست ما.

دارو اصلیه که معلوم شد دارو قاچاقه و سخت پیدا میشه. گفت باید شیرخشک بدون لاکتوز بهش بدی و شیر خودت رو میدی تو حجم کم باشه و دارو بخوره.پای پسرم سوخته بود گفت مال حساسیت به لاکتوزه و با هیچی خوب نمیشه تا وقتی که درمان بشه.

خلاصه ما به سختی داروها رو پیدا کردیم و خریدیم.

اما من دوست نداشتم به بچه ام دارو بدم یا شیرخشک.

واسه همین تصمیم گرفتم با چندتا دکتر دیگه مشورت کنم.

دکترای دیگه گفتن رفلاکس که طبیعی هست و بعد از یه مدت خوب میشه و دارو احتیاج نداره. 

در مورد حساسیت به لاکتوز هم وقتی علائم پسرم رو گفتم نظرشون این بود که اصلا حساسیت نداره! حساسیت به لاکتوز همراه اسهال و یا بالا آوردن شیر هست و بچه اصلا آروم نیست.

خلاصه اینکه این آقای دکتر بهروز مقدادی اونجا واسه خودش تجارت خونه راه انداخته از درد بچه های مردم.

هرکسی که اونجا بود بدون استثنا بهش همین حرف ها رو زده بود. و این داروها رو داده بود. که من اصلا بعید نمی دونم که خودش و برادرش تو کار وارد کردن این دارو باشن. هرجا اسم موتیلیوم رو سرچ کنید اسم مقدادی ها کنارش هست.

بعد گفت سوختگی پای پسرم مال حساسیت به لاکتوزه، دو روز از کرم ماستلا استفاده کردم خوب شد.

پسرم نه بالا میاره، نه اسهال داره و نه ناآروم. اما این آقا همینجوری روی هوا به هرکی میاد پیش اش این انگ رفلاکس و حساسیت به لاکتوز رو میچسبونه.

بچه ام شیر خودم رو میخوره و همه چیزش طبیعیه.اگر به حرف اش گوش میکردم الان میخواست شیرخشک بخوره و کلی دارو. بچه ایی که از اول دارو شیمیایی بخوره به سن ماها برسه دیگه چی میشه!!!! اون هم بیخود و بی جهت.

اینقدر مطب اش شلوغه اصلا دقت نمیکنه تو ویزیت کردن و همه رو از سر یه تیغ میگذرونه.

جالبه، با یه مادری که اونجا بود صحبت کردم که دخترش ۷ ماهه بود و اون هم از ماه اول بهش این حرف ها رو زده بودن و اون به همه دستورات عمل کرده بود. اما بچه اش بهتر نشده بود. همینجور درگیر بود.

اون کسایی هم که میگن بچه شون خوب شده، من مطمئن هستم از اول بچه مشکلی نداشته و حتی اگر داروها رو مصرف نمیکرده خودش به مرور بهتر میشده.

این رفلاکس واسه همه بچه ها هست، چون هنوز سیستم گوارش شون تکمیل نشده بعد از یه مدت خودش خوب میشه.

مسئله سختی تحمل لاکتوز هم همه بچه ها دارن، چون هنوز همه آنزیم ها رو ندارن و به مرور خودش رفع میشه.

به من گفت عامل ایجاد حساسیت به لاکتوز زایمان طبیعی و تغذیه با شیر مادر یا دیابت مادر هست.

خب من دیابت که ندارم، با این حرف یعنی منی که زایمان طبیعی داشتم و بچه ام رو با شیر خودم تغذیه میکنم و همه چیزم طبیعیه، یه مشکلی دارم و بچه ام مریض شده. اما اونی که سزارین کنه و شیر خشک بده دیگه مشکل نداره و خوبه!!!! 

خلاصه اینکه عقل و جون خودتون و بچه تون رو ندین دست بعضی از این دکترها.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چی بخورم که تشدید نشه...همه چی منع شده

منم این مسئله رو دارم. البته نمی دونم نی نی شما چند وقتشه. پسر من خب خیلی کوچیکه. و همه میگن تا چهل روز این دل دردها و رفلاکس ها کاملا طبیعی هست.

من که حبوبات و لبنیات و مرکبات رو نمیخورم.

البته بعد از هر وعده غذایی پودر مخلوط زیره و رازیانه و چندتا چیز دیگه رو میخورم که باد بدنم رو از بین ببره. البته نمی دونم این کارها چقدر تاثیر داره. چون یه روز خوبه و یه روز نا آروم!

2731
منم این مسئله رو دارم. البته نمی دونم نی نی شما چند وقتشه. پسر من خب خیلی کوچیکه. و همه میگن تا چهل ...

سلام عزیزم

این تاپیک شما نزدیک به یکساله که از روش میگذره ولی وقتی خوندم یکم دلم آروم شد

دختر من سه ماه و پنج روزشه آلرژی و رفلاکس پنهان داره...دکتر مقدادی تو اپلیکیشن زوپ معاینه اش کرد...دقیقا همین تشخیصی که به شما گفت به منم گفت...گفت به لاکتوز شیر مادر آلرژی داره و برطبق جواب آزمایش دخترتون سو جذب داره تا وقتی که از شیر مادر تغذیه میشه...دختره من استفراغ اصلا نداره فقط هردوباری که شیر خودمو میخوره یکبار دفع داره...تو این سه ماه دوکیلو اضافه کرده...که دکتر مقدادی گفت بخاطره سو جذبه که وزن کم گرفته...ده خط هم واسه دخترم دارو نوشت...که ندادم بهش...از دیروز نگرانم کرده...به یه فوق تخصص گوارش آزمایشهای دخترمو نشون دادم وقتی تشخیص دکتر مقدادی رو گفتم بهش گفت این فقط می‌تونه تشخیص یه دکتر بیسواد باشه کلی ام باهام دعوا کرد...چون مقدادی بهم گفت تا پنج ماهگی شیر بدم بعد شیرمو قطع کنم روزی چهار وعده به دخترم غذا بدم😐...خلاصه فوق تخصص گوارش بهم گفت شده سیرت یک قاشقم باشه نباید از بچه دریغش کنی یکماه صبر کن اگه وزن نگرفت بیا بهت بگم چیکار کنی...من اینو فهمیدم مقدادی به همه بچه ها یه تشخیص می‌زاره به همه مادرا هم میگه شیرشون رو قطع کنم...کلا با شیر مادر مختلفه فکر کنم...چرا معلوم نیست.

منم این مسئله رو دارم. البته نمی دونم نی نی شما چند وقتشه. پسر من خب خیلی کوچیکه. و همه میگن تا چهل ...

من دخترم نه استفراغ داره نه بی‌قراره نه شیرخوردنش کمه...من فقط چون آروم وزن میگیره نگرانشم...که به دکتر مقدادی پی ام دادم بدتر از بدتر نگرانم کرد...از دیروز تا حالا غصه خوردم...ولی تاپیکه شمارو خوندم یکم آروم شدم...آخه بچه ایی که به شیر مادر آلرژی داشته باشه بعد هربار شیر خوردن راحت میگیره میخوابه؟؟خدا ازش نگذره که با این حرفا مادرارو آنقدر نگران می‌کنه...آخه مگه از شیر مادر بالاتر تو این دنیا چیزی هست که به همه میگه شیراشون رو قطع کنن....جالبه خیلی از مادرا هم اونجوری که من تو اپلیکیشن زوپ دیدم به حرفش گوش میکنن و شیرشون رو قطع میکنن...حتی یه جا خوندم به مادر گفته بود تو ماه ششم تلخ کننده بگیر شیرت رو تلخ کن که بچه نخوره خشک شه...آخه مگه داریم مگه میشه؟؟مادره هم گوش کرده بود...بخدا این مقدادی دشمن شیره مادره

سلام عزیزم این تاپیک شما نزدیک به یکساله که از روش میگذره ولی وقتی خوندم یکم دلم آروم شد دختر من س ...

سلام میشه لطفا پزشک گوارشی که بردین رو معرفی کنید، آدرس و شماره تلفنش رو؟ بچم بیچارم کرده 😕

من دخترم نه استفراغ داره نه بی‌قراره نه شیرخوردنش کمه...من فقط چون آروم وزن میگیره نگرانشم...که به د ...

سلام....نظرات همگی رو در این تایپیک خوندم و چون دخترم تحت نظر مقدادی هست اومدم بگم به من این چیزارو نگفته.البته من پیش بهنام میرم نه بهروز.ولی دختر منو تا دید تمام مشکلاتشو درست گفت.به من گفت الرژی فصلی که درست هست چون دختر بزرگترم و خودم هم داریم برای کمک به درمان هم گفت غذاشو از چهار ماهگی شروع کنم .و بهم گفت این الان باید غذا بخوره و شیر مامانش! در کل فکر میکنم اگه به کسی اینطور میگه حتما دلیلی داره البته مساله شمارو قضاوت نمیکنم ولی در یکسری آلرژی ها انقدر گستردس که کوچکترین مواد غذایی که مادر استفاده کنه روی بچه تاثیر میزاره و مادر باید از خیلی طیف های گسترده غذایی محروم باشه که این خود مادرو دچار مشکل میکنه برای همین تجویز قطع شیر مادر و دادن شی خسک های رژیمی و ضدحساسیت میشه که هم مادر فقر ویتامین و ....پیدا نکنه هم بچه الرژیش کنترل بشه .چون در رفلاکس های الرژیک تا زمانی که الرژی درمان نشه رفلاکس بهبود پیدا نمیکنه.من بیشتر آوازه ی بهروز رو شنیدم ولی من پیش بهنام بردم و ایشون اتفاقا با داروی زیاد مخالفه خیلی کم دارو میده حتی خودمم برای یه دارویی اصرار کردم که خیلی دکترا تجویزش میکنن اون مخالفت کرد و گفت بدی هم حالت مسکن داره فقط درمانش نمیکنه و خیلی مسائل دیگه... اینم تجربه ی من...☺

خدایا دوستت دارم ...بخاطر همه لطف های بیکرانت شکر❤
2738

🌍🌍🌍🌍🌍🌍

دقت کردید استارتر همین یه تاپیک رو داره؟؟؟؟؟؟بعدش کلا ناپدید شده؟؟؟؟

دکتر بهروز مقدادی یه دونه است...تشخیص ایشون رو حتی پرفسور مرتضی لسانی هم نداره

هرجاهست سلامت باشن

این تاپیک هدفش بدنام کردن ایشونه...کارنامه درخشان ایشون بر هیچکسی پوشیده نیست

سلام، سر دختر اول من هم گفت شیر مادر رو کم کنم، من گوش ندادم و عواقبش تا ۴ سالگی اش گریبان گیرش شده، حالا به این یکی نتونستم شیر بدم، ببینم با وجود مشکلات فراوان تر از دختر قبلی ام، زودتر حل میشه؟ البته برای سایر مشکلات دخترم، تک نسخه است و به سرعت دخترم درمان میشه.

به نظر من کاملا درست میگید به هر کی میگه لاکتوز و رفلاکسه... و کلی دارو مینویسه... من فکر کنم مراجعه کننده هاش هم همینطوری از روی گوگل کردن و بدون شناخت مثل خود ما بهش مراجعه میکنن... و یکی اینکه یه دستگاه کهنه اهل بوق به اسم سونو گرافی داره که معلوم نیست چیکار میکنه باهاش....

عزیزانی که میاین اینجا در مورد دکتر مقدادی بد میگید باید بگم که واقعا شماها با جون بچتون بازی میکنید اگر یدونه دکتر باشه که حال بچه هارو خوب کنه اون دکتر مقدادیه من هم پسر ۴ سالم هم دختر ۲ سالم رو پیش ایشون میبرم و جفتشو ب لاکتوز حساسیت دارن و هنوزم دارن وقتی بهشون بستنی یا شیر بدم دلدرد میگیرن و پشتشون میسازه حتما نباید دلیل الرژی اسهال باشه یکم تروخدا جو منفی ایجاد نکنید من چندبار ایشون جون بچمو نجات داده تا حالا بالای ۲۰ نفرو بهشون معرفی کردم همه جواب گرفتن چرا انقدر بد میگید من همیشه مدیون هستم به ایشون

سلام عزیزم این تاپیک شما نزدیک به یکساله که از روش میگذره ولی وقتی خوندم یکم دلم آروم شد دختر من س ...

عزیزم لابد توی شیر مادر چیزی هست که رفلاکس و تشدید میکنه من دخترم دقیقا وقتی شیر خودمو میخورد از دماغ و دهنش شیر بیرون میریخت تا حد خفه شدن

همزمان شیر خشک هم میدادم ولی اونو که میخورد چون غلیظ تر بود و مخصوص بازگشت محتویات معده بود اصلا بالا نمیاوردش

شیر مادر همه جا حرف اول و میزنه تو دنیا ولی ممکنه برای یه بچه ای مشکلی داشته باشه و بهش نسازه درست مثل دختر من که باخوردنش فقط بدتر میشد و وقتی قطع کردم رفلاکسشم برطرف شد

2706