2733
2734
عنوان

خانومایی ک تو آشپزی حرفه ای و کدبانوهستین❤

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 124 پست
میخوام برای ۳۰ نفر درست کنم  ۶ تا اضافه میریزم

خوب میکنی اضافه بیاد میشه فردا خورد ولی کم بیاد زشته 

هر یک کیلو برنج برای 6 نفره

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
خانمی به ازای هر 5 نفر یک کیلو برنج باید به کار ببری که میشه 6 تا پیمانه برنج یک کیلو!!! بنظرم برای ...

خواستی قورمه درست کنی !! مرغت رو در کنارش سوخاری کن گلم

خدایا هزار مرتبه شکرت   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین گلم ۵ تا بچه  بقیه بزرگ کلا با بچه ها میشیم ۲۴ نفر شوهرم‌میگه اندازه ۳۰ نفر درست کن کم ...

22 یا 25 پیمونه اندازه است

البته اگه پیش غذا یا سوپی چیزی نداری باید صددرصد زیاد باشه غذاتون

2731
طرز تهیه یه مرغ مجلسی خوشمزه رو بگین لطفا؟؟؟ و اینکه مرغ زعفرونی باشه یا ربی؟؟

مسلما مرغ روبی که توس زعفرونم بریزی هم خوشرنگه هم خوش عطر

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔

خانمی این روشی که میگم حتما درست کن اگه بخوای زرشک پلو عالی درست کنی!!!

خدایا هزار مرتبه شکرت   

زعفرون خیلی بهتره. جوجه کباب درست کنید خوبه ها... 

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2738
میخوام برای ۳۰ نفر درست کنم  ۶ تا اضافه میریزم

ن بابا مگه جنگه منم اولا اینجوری میکردم هندی خودش زیاد هست چون هر ۱ کیلو برا ۷ نفر تو برای ۶ نفرم در نظر بگیری میشه ۴ کیلو برنج ولی اگه میترسی کم بیاد خودتون رو ۲۵ نفر در نظر بگیر چون بچه ها ک چیزی نمیخورن

چرا عاشـ^^ـق #خدا نباشم؟!وقتے که به من گفت تو ریحانه ی خلقت منے❤️برای سلامتی خانوادم و خانوادت یک صلوات میفرستی؟؟🙂👨‍👩‍👦ممنون🥀با نظرم مخالفی ریپلای نکن اعصاب بحث کردن با 🐑هارو ندارم    ،تیکر تولد۱سالگی پسرم  

[QUOTE=121667135]شما اینو گزارش بزن منم جوابتونو بدم😆 https://www.ninisite.com/discussion/topic/3755392/مدارس-تبری ...[/QUچجوری گزارش میزنن

حالاکه اومدی امضاموبخونی یه صلوات برای ظهوراقابفرست.اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم
هندی خوب نیست اگه پاکستانی بگیری بهتره

میترسم خراب بشه 

اینا فقط برنجی ک قد بکشه میخورن

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
بنظر من وقتی رفتی برنجو بخری از فروشنده بپرس برا ۳۰نفر چقد بگیری برنجا باهم فرق دارن

مرسی حتما

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊