2703
2553

سلام

پنج شنبه مهمون دارم

میخوام برنج و مرغ و قرمه سبزی درست کنم.

حالا ب نظرتون برای ۳۰ نفر چقدر برنج باید دم کنم؟

برنج هندی میخوام بخرم کل مهمونا هم با بچه ها میشیم‌۲۴ نفر

بیاین تا سوالات بعدیمم جواب بدین😊

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

بستگی ب پیمانه استفاده میکنی داره 

پیمانه من 1برنج برای 2نفره

سوال بعدی لدفن

😁😊😜

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
2714

من برای خودمون برنج ایرانی میخرم.

اما مهمونام ایرانی نمیخورن

فقط برنجی ک قد بکشه میخورن.

حالا برای این تعدادی ک گفتم چن کیلو برنج هندی بخرم؟

(نمیخوامم یه کیسه هندی بخرم‌اخه نمیخوریم)

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
اول گفتی برا 30 نفر بعد میگی کلا 24 نفرید 🤨

میخوام برای ۳۰ نفر درست کنم 

۶ تا اضافه میریزم

کلا با بچه ها ۲۴ نفرین، بعد اندازه ۳۰ نفر میخوای درست کنی اسراف نکنید خب 

اخه همسرم میگه کم نیاد.

اضافه بیاد فرداش هم میان میخورن

2706