2733
2734
عنوان

خانومایی ک تو آشپزی حرفه ای و کدبانوهستین❤

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 124 پست
امتحان کن خانمی این سوپ های آماده بسته های سوپری ها خیلی عالی ان. البته مرغ و سبزیجاتش به درد نمیخور ...

ممنون عزیزم ....حتما

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد
مرغ رو با پیاز و فلفل دلمه‌ای و زردچوبه بریز تو یه قابلمه، اب بگیر روش بذار بجوشه، وقتی جوشید و مغزش ...

ممنونم عزیزم ...خیلی لطف کردی

گر نگه دار من ان است که من می دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم عزیزم ...خیلی لطف کردی

خواهش  می‌کنم عزیزم

عزیز مادر سه سال از انتطار من می‌گذره و تو هنوز نیومدی. نمی‌دونی چقدر دوست دارم تورو به آغوش بکشم و عطر تنت رو استشمام کنم؛ اما افسوس که سهم من هرماه بی‌بی چک کاذب و تیتر بتای ۱.۱ لعنتی هست. فکر کنم دیگه خسته شدم. نه می‌خوام برم عمل و نه دکتر، چون فهمیدم خدا هم با من سر لج گذاشته، که اگه نذاشته بود بی‌بی‌چکام مثبت نمی‌شد و آزمایشام منفی.💔💔
عزیزم نظر اخرمو میگم چون دقیقا اصلا خودت نمیگی چی میخوای فقط منو حرص دادی .خخخخ اگه میخوای هم قورمه ...

وااای

هزلر بار گفتم ک هم مرغ هم قرمه

😩😩

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
2728