2737
2739
عنوان

با یه زنه دعوام شد

449 بازدید | 38 پست

رفته بودیم قم تو حرم پسر ۳ ساله گریه میکرد مادرش سه بار محکم زد تو سر بچه منم با زن دعوام شد گفتم چرا زدیش گفت به تو چه تو حق دخالت نداری و اینا خلاصه گفت بازم میزنمش به تو چه😐زنیکه روان پریش چرا بچه آوردی خب مجبور نبودی که😪

الان میخورنت 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب ب توچه بچه خودشه شما بچه اوردی نزن نمیگم کارش درسته ولی مردم خودشون بدبختی زیاد دارن بیشتر رو اعصاب بقیه نریم لطفا

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2738

منم هر جا ببینم کسی بچه شو میزنه دعواش میکنم شبم نمیتونم از غصه بخوابم.چشمای بچه ادم از خجالت نمبتونه نگاه کنه

شیخ رجبعلی خیاط:تمام نور معنوی و فیوضات که انسان از عبادات و زیارات کسب میکند با نیشی که به وسیله زبان به دیگران میزند نابود میشود.
نه اون یکی زنرو میخوریم

کامنت پایینیتو ببین 

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2706