2733
2734
عنوان

با یه زنه دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 452 بازدید | 38 پست

من اگه ببینم بچه رو الکی و برای ترسوندن میزنه چیزی نمیگم اما اگه بچه رو محکم بزنه وظیفه خودم میدونم بگم، آخه یکبار یه مامانته دستش انگشتر از این مدلا که تیزه و نگین داره بود و انگشتر و جوری دستش کرده بود که نگینش پشت انگشتش بود بعد با همون دستش میکوبید تو سر پسرش که سر پسره خونی شد و اصلا دور از جون پسره مثل یه مرده افتاد، نمیدونید هرچی از دهنم در اومد نثارش کردم و زنگ زدم به اورژانس، هنوز که هنوزه یادم میاد سرم دردمیگیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضی از آدمها فقط بلدند زادوولد کنند به تربیت بعدش فکر نمیکنند.درضمن شما اگه به رشد اخلاقی رسیده باشی با دیدن این اتفاقها نمیگی خب به من چه

بلکه به عنوان یه انسان تلاش میکنی که انسانیتو نشون بدی

2731

اینایی که میگن خب بزنه بچشه، بچه شی نیستا، بگیم تملک شخصی روش وجود داره، ادمه

اگه ببینیم تو خیابون یکی داره سگ و گربشو می زنه بی تفاوت از کنارش رد نمی شیم، چه برسه یکی بچه سه ساله رو بزنه هی تو سرش

جامعه جهان اول توش همچین اتفاقی می افتاد که این خانم الان جلو پلیس نشسته بود داشت سوال و جواب می شد، جالا جهان سومیم، کم کمش اینه که بی تفاوت نباشیم

بچشه بزنه، عجب منطقی🤦‍♀️

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
بعضی از آدمها فقط بلدند زادوولد کنند به تربیت بعدش فکر نمیکنند.درضمن شما اگه به رشد اخلاقی رسیده باش ...

اونجایی که باید بگیم به ما مربوط نیست، دماغمون تا بیخ تو زندگی و عقاید دیگرانه

و اونجایی که اتفاقا باید دخالت کنیم و پا پیش بزاریم سیب زمینی بی رگ می شیم

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
2740