2733
2734
عزیزم اگه بارداری ک اصلا فکر سقطش نباش از قبل باید جلو گیری میکردی حالا خدا چیزی بهت داده از چیزی ک ...

نه عزیزم از بابت سقطش خیالت راحت اصلا تو فکرم نیست فقط داشتنش برام سخته با دوتا بچه نمیدونم والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزززم بعد از ۱۰ دقیقه جواب اشتباهه

خب لابد بعد ده دقیقه شده ولی من ندیدیم چند دقیقه اول نگاه کردم نشد اینقد مطمعن بودم از خودم دیگه نموندم ک ده دقیقه کامل بشه رفتم خوابیدم دو س ساعت بعد ک رفتم دیدم مثبت

2731
نه عزیزم از بابت سقطش خیالت راحت اصلا تو فکرم نیست فقط داشتنش برام سخته با دوتا بچه نمیدونم والله

چند سالشونه وروجکات چی هستن جنسیتشون من یکم هم دیونم نی نی دوست دارم البته فقط نی نی 

چند سالشونه وروجکات چی هستن جنسیتشون من یکم هم دیونم نی نی دوست دارم البته فقط نی نی 

یکی ۶ یکی فروردین میشه ۲ ساله تازه از شیر گرفتمش راحت تر شدما اول پسر دومی دختر

حرفات آر وممم کرد

فدات عزیزم اگه از لحاظ مالی نگرانی بچه روزی خودش رو میاره اگه میگی ک اذیت میشی باور کن صبرت زیاد میشه من خودم نسبت ب قبلا خیلی صبورتر شدم الانم ک یکم از اب و گل دراومدن لذت میبرم از دیدنشون الان برات عکسشون رو برات میزارم

خب لابد بعد ده دقیقه شده ولی من ندیدیم چند دقیقه اول نگاه کردم نشد اینقد مطمعن بودم از خودم دیگه نمو ...

بروشور داخل بی بی نوشته حالا مال شما رو نمیدونم

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن