2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودم فقط ۲ تا بچه میخوام اینو بگم شوهر اصلا تو بچه داری بهم کمک نمیکنه تازه میگه ۳ تا بچه بیار

اگه کمک نمیکه اصلا اشنباه منونکن شده مخفیانه ام قرص بخور من شوهرمم نمیخواس و کمکم نمیکرد الان خیلی پشیمونم که سفت جلوگیری نکردم . ولی نا شکری نمیکنم لنشالله همه بچه ها سالم باشن بچه های منم خدا حفظشون کنه

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
2731
چی میشه صبح بلند شم ببینم شدم بی بی زدم دیشب منفی بود چرا بعداز چن دقیقه مثبت شد 

دقیقا بارداری سوم من هم اینجوری بود نگاش کردم منفی بود بعد چند ساعت ک دوباره رفتم دسشوی نگاش کردم مثبت بود مبارک باشه خواهر

2738
اگه کمک نمیکه اصلا اشنباه منونکن شده مخفیانه ام قرص بخور من شوهرمم نمیخواس و کمکم نمیکرد الان خیلی پ ...

خدابچه هات و عاقبت به خیر کنه عزیزم،پسرم ۲سال و نیمشه انشاالله سال بعد واسه دومی اقدام میکنم بعدش دیگه آ یو دی میزارم

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
دقیقا بارداری سوم من هم اینجوری بود نگاش کردم منفی بود بعد چند ساعت ک دوباره رفتم دسشوی نگاش کردم مث ...

نه عزززم بعد از ۱۰ دقیقه جواب اشتباهه

نفسم بچه هامن خدایا عاقبت بخیرشون کن
اره هرچی منم به شوهرم میگم میترسم میگه ها چیه مگه نمی دونه چقدر سختی داره

عزیزم اگه بارداری ک اصلا فکر سقطش نباش از قبل باید جلو گیری میکردی حالا خدا چیزی بهت داده از چیزی ک نگرفته شکرش مبارکت باشه حتما لیاقتش رو داری قربونت اصلا فکر سقط نباشی گناه داره

2706