2733
2739
عنوان

نميتونم شاد باشم

60 بازدید | 8 پست

مدت كوتاهيه عروسي كردم اما برادرم وضع ماليش خوب نيست و من اصلا هيچ چيزي بهم نميچسبه اگه سفر ميرم ب فكر اونم اگه خريد ميكنم ب فكر اون و خانوم و پسرشون هستم تا جايي ك بتونم براشون خريد ميكنم اما خب نميشه همش دلم گرفته غمگينم نميدونم چيكار كنم دلم كباااااااب ميشه وقتي ميبينمش خب ما خانواده پولداري نيستيم و پدرم فوت شده برادرم پشتوانه مالي نداشته شوهر من وضعش بد نيست ولي نميتونم زياد ازش پول بگيرم براش كاري كنم

الهی عزیزم درکت میکنم

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سعی کن کاری میکنین جار نزنین همیشه با ی چیز کوچیک خوشحالش کن

خدایا مرسی بابت نعمت بزرگی ک بعد از دوسال بهم عنایت کردی .ایشالا دامن همه ی بی بچه ها بحق فاطمه زهرا سبز بشه .برا بسلامتی بدنیا اومدن بچم ی صلوات میفرستین؟
2728
توام اين مشكلو داري؟

من داداشم همسن شوهرمه و دست و بالش خالیه مجرده یجورایی شوهرم فخر میفروشه

من کامل درکت می کنم ، خودم کار می کنم همه چی می خرم ، تا جایی که بتونم کمک خونواده هم می کنم ، اما وقتی یه چیزی برای خودم میگیرم دلم میسوزه میگم خواهرم برادرم بیشتر از من احتیاج داره ، خیلی سخته

2738
نه شوهر من فخر نميفروشه البته فعلا

یواش یواش