2733
2739
عنوان

اولین باری که شوهرتون و دیدین قیافش به نظرتون چطوری اومد ؟!😍

| مشاهده متن کامل بحث + 4401 بازدید | 119 پست

من استادم بود فک کردم زن داره هرچی سرکلاس میگفت من شوت بودم کلا. بعد ها ک اومد خواستگاری کلی خندیدم گفتم بابا زن داره هیکل داره با قد متوسط روبه بالا.ولی چهرش خوشگله یکم لاغر تر شه عالیه. بعد اولین روز ک اومدن خواستگاری با اینکه سرکلاس بار ها دیده بودمش اما اون لحظه مهرش ب دلم نشست و الان عاشقشم امروزم رفتیم لباس عروس انتخاب کنیم😍

کاربر ۹۶ ام ک بار ها رمزمو یادم رفته😪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومده بودن خاستگاري دوستش هم باشون اومده بود از لابلاي در دوستش روديدم گفتم خوشكله ميپسندم وقتي اومد قسمت زنونه كه باهم بحرفيم ديدم يكي ديگس گفتم واي چه زشته😂الان سه ساله عاشقه همين اقا زشته شدم من

قیافش و قدش خوب بود ولی امان از هیکل داغونش 140کیلو وزنش بود کلا خورد تو ذوقم هی میخواستم بپیچونمش و ...

خواستگاري من سنتي بود خوب نديده بودمش  جلسه اول .وقتي رفتن مامانم گفت داماد را ديدي گفتم نه گفت رضا زاده را ديدي يه كم كوچيكتر حالا شوهرمن نود كيلو باقد ١٨٠  چطوري مامانم تو اين هيكل رضا زاده را ديده نميدونم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2728
چه خوب که قبول میکنی سر هست شوهر من قبول نمیکنه که من ازش سر ترم 

چی بگم عزیزم

خب غرور یه مرد پرشدت تر از غرور یه خانومه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

دارم فک میکنم پس کجا شدند اونای که شوهراشون بدترین مرد روز زمین بودن🤒🤒

الان همه شدن خوشگل و جذاب و تیتیش و مامانی

وای مامانم اینا🤣🤣🤣🤣😑😑

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
قیافش و قدش خوب بود ولی امان از هیکل داغونش 140کیلو وزنش بود کلا خورد تو ذوقم هی میخواستم بپیچونمش و ...

😅😅😅😅

چرا نشد ک بپیچونیش؟؟؟

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

جووون چ شوهرای هلویی دارین شما😕

عمه ی منع شبو روز داره از شوهرش میناله لابد

شایدم این همه پسرای زشت تو دنیا شوهر عممه منن😕

ناموصن با خودتون صادق باشید دیگه😕

میشه برای حل مشکلاتم 5 تا صلوات مهمونم کنی؟💚     وزن شروع70 وزن جدید55  وزن هدف 50  قد157.#من_میتوانم💪💪
2738

تو عروسی خواهرش رفت میکروفن از دیجی گرفت یه اهنگ محلی ک برای دختر چشم ابرو مشکی و قد بلنده خوند اخر شبم پیام داد گفت اونو من بخاطر تو خوندم😂فیلمشم گرفته بود گفت هروقت دیدمت یواشکی بلوتوثت رو روشن کن تا بفرستم برات😂😂

من لایق بهترینام.برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید.لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

من بار اول ک دیدمش روز خاستگاریمون بود ب همه میگفتم وااای چ زشته 😂😂😂

هر موقع خواستین از لفظ "دهاتی" برای تحقیر كسى استفاده کنین بايد بدونید دهاتی یعنی: تنوع لباس و رنگ و موسیقی شاد، یعنی تنوع زیبای لهجه ها، یعنی میراث فرهنگی، يعنى تمدن اصيل و پا برجا...😌😌😒😒تویی ک بی احترامی میکنی با این کلمه بدون ک معنیش چیه خدارو چ دیدی شاید داشتی از طرف با این کلمه تعریف میکردی کوته فکر....                      در عجبم از زنان!كه از خداى به اين بزرگى فقط يك شوهر ميخواهند،و از شوهر به اين درماندگى همه دنيا را...👤 شكسپير
جووون چ شوهرای هلویی دارین شما😕 عمه ی منع شبو روز داره از شوهرش میناله لابد شایدم این همه پسرای ز ...

اونايي كه ميناليدن حتما نظري نزاشتن من بيشتر خواننده هستم هرچن كه همه تو زندگيشون هم روزاي بد دارن هم خوب  اوايل ازدواج برا ي بيشتر ادما شيرينه

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
جووون چ شوهرای هلویی دارین شما😕 عمه ی منع شبو روز داره از شوهرش میناله لابد شایدم این همه پسرای ز ...

منم به قصد جواب منفي رفتم ببينمش اما خيلي به نظرم جذاب اومد.بعد عقد خدارو به خاطرش شكر ميكردم اما

دارم ازش بخاطر اخلاق نداشتش جدا ميشم

ای آتادان،آنادان،مهربان الله😍اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.محتاج دعای خیرتون هستم.باسپاس🌹
2706