2733
2739
عنوان

عشق 9سالم میخوام بزارم کنار

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنج شنبه هفته پیش عمم بابام دعوت میکنه و با شوهر عمم میگن چرا دخترت شوهر نمیدی و مامان فلانی به من ز ...

والا من ک غریبه ام  رفتار بابات یه جوری حرصمو دراورد ک دوستدارم بگیرمش از خ**یه  اویزونش کنم

الهی عاقبت بخیری را نصیب هممون کن
پنج شنبه هفته پیش عمم بابام دعوت میکنه و با شوهر عمم میگن چرا دخترت شوهر نمیدی و مامان فلانی به من ز ...

خوب دلیل بابات چیه از عشقت و خانوادش خوشش نمیلد شاید واقعا چیزی باشه که تو ازش خبر نداری

2742
اره ممکنه اخه دخترا خبر ندارن کیا ب خانوادشون میسپرن. احتمالا باباهه یا مامانه گفته ب همشون بیایید

قبلش چند چله سر دادم برا ازدواج راضی شدن بابام بعد تمام سدن چله ها هم اینا اومدن به قران یکلمت از حرفام دروغ نیست هم خانواده دارم هم تحصیلات عالیه دارم هم خوشگلم 

خوب دلیل بابات چیه از عشقت و خانوادش خوشش نمیلد شاید واقعا چیزی باشه که تو ازش خبر نداری

عزیزم بابام کلا بدش از لرا میاد میگه کاسب من نمیدم در صورتی که واقعا اینجور هم نیست

2740
عزیزم بابام کلا بدش از لرا میاد میگه کاسب من نمیدم در صورتی که واقعا اینجور هم نیست

بابت درست میگه.اونا فرهنگشون باشما فرق داره واقعا تو زندگی اذیت میشی الان متوجه نیستی بعدا میفهمی 

فقط هر جور شده پای عشقت وایسا بعدا حسرتشو نخوری

وایسادم ولی مامانم چکار کنم اونم حق داره از بس دوست اشنا غریبه همسایه میگن چرا دخترت شوهر نمیدی همه هم سنای من ازدواح کردن بوه دارن مامانم حسرت میخوره  بین خانودام و رسیدن پای عشقم موندم خدایا این چه دوراهی کمکم کن

بابت درست میگه.اونا فرهنگشون باشما فرق داره واقعا تو زندگی اذیت میشی الان متوجه نیستی بعدا میفهمی&nb ...

فدات بشم میگم فامیلیم خیلی از فرهنگامون مثل هم هست مامان من با بابای اون پسر خاره دختر خاله هستن. خواهر اون زن دایی من میشه

شما خودت اهل کجایید؟ 

فرهنگ خانواده هاتون چقدر فرق داره؟ سطح تحصیلات خانواده شما با اونا؟ سطح اجتماعی؟

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2706