2737
2734
عنوان

این لباس عروس خوشگله؟لطفا همتووون نظر بدین +عکس📷

| مشاهده متن کامل بحث + 26379 بازدید | 189 پست
اگه راس می‌گیرد بذار عزیزم

من برام مهم نیست کسی باور کنه یا نه 

من فقط استارتر رو نصیحت کردم انقدر مثل بقیه عروس ها این مدل لباس رو نخره

انگار این مدل لباس یه دونس دست به دست همه میچرخه

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم تو هر زاویه ای نگاه کردم لختیه لباسم چون خودم طراحی کردم بره تو گوگل قطعا اشناها میفهمن منم&nb ...

خوب فقط از قسمت بدن عکس بگیر

پیدا کردن نقطه ضعف دیگران کمی هوش میخواهد، اما سوءاستفاده نکردن از آن مقدار زیادی شعور!
2728
عکس بدون  تن خور چی؟ طراحی اش ؟  نبود؟ نیست؟ 😐

داداش ولم کن 😂😂😂😂

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
داداش ولم کن 😂😂😂😂

باشه😄❤

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2738
من برام مهم نیست کسی باور کنه یا نه  من فقط استارتر رو نصیحت کردم انقدر مثل بقیه عروس ها این م ...

اینقدرا هم تکراری نیست ! بنظرم شیکه مهم اینه بهت بیاد

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏
قیمتاشم خیلی زیباس

در چه حدن؟

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706