2733
2739
عنوان

این لباس عروس خوشگله؟لطفا همتووون نظر بدین +عکس📷

| مشاهده متن کامل بحث + 26379 بازدید | 189 پست
من از این مدل ها بی زارم  همه همین شکلین یه لباس عروس خاص پیدا کن  من دو تا لباس عروس خ ...

میشه مدلاشونا ببینم؟

و خدا را شاکرم به خاطر همه داداه ها و نداده هایش  
https://www.instagram.com/p/BxnSNcbnEgs/?igshid=11rqh6nbsmubi

خیلی خوشگل بود😍

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا داشتم میخوندم گفتم چقدر باجنبه ای که هر چی میگن به خوبی جواب میدی ولی به دل نگیر هممون خانومی ...

همه جور توهینی به من کرد عزیزم

دیگه چی موند بگه🤔

به خودت انرژی مثبت بده،با عشق زندگی کن،آشپزی کن،بخند،برقص،ب خودت وخونت برس،ب اعضای خانواده ات محبت کن....مگه دنیا چند روزه،بیخیال شو وبگذر۰😍
2728
بله من کامل نخونده بودم اونموقع

حس کردم🤗😘

من از این مدل ها بی زارم  همه همین شکلین یه لباس عروس خاص پیدا کن  من دو تا لباس عروس خ ...

عزیزم اگر از لباس خوشتون نیومد نباید بگین بیزار.میتونیم بگین سلیقه ی من نیست وگرنه بگین بیزار یا متنفر شاید سلیقه ی خیلیها اینجا همین لباس باشه.اینکه گفتین خاص و کسی نپوشیده یک نوع راهنمایی محسوب میشه پ درسته.ولی لازم نیست نفرتتون رو اعلام کنید.موفق باشین

خیلی خوشگل بود😍

آره زن پسرداییم عالی بودلباسش پرنسسی وزیبایه چیزتوهمین مدلهابود

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
2738
متناسبه لاغر نیس که کمه کم ۵۷کیلو هس

من هیچ وقت تو عمرم 57 نبودم😐

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام