2737
2734

شاین هم داره تو عکس پیداست

بخرمش برای عروسیم؟

تعداد رای : 386
نظرسنجی
بی نظیره خاص و شیک😍
101
26%
خوبه خوشم اومد😉🤗
194
50%
معمولیه
76
19%
خوب نیست
15
3%
💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من از این مدل ها بی زارم 

همه همین شکلین

یه لباس عروس خاص پیدا کن 

من دو تا لباس عروس خریدم واسه جفت مراسمم تا الان هیچ جا نمونش رو ندیدم

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2728
2740
من از این مدل ها بی زارم  همه همین شکلین یه لباس عروس خاص پیدا کن  من دو تا لباس عروس خ ...

میشه ببینم عزیزم؟

💏🎀 ۱۱ تیــــر ماه ۹۹ بعد از سختیا تو #کرونا عروس شـــدم 🎀💏
من از این مدل ها بی زارم  همه همین شکلین یه لباس عروس خاص پیدا کن  من دو تا لباس عروس خ ...

میشه عکسشو بذاری

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

عکس بزار ببینم لباس های خاصتو  

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️