2733
2734
خیلی مهربونه.به خاطر بارداریم تقریبا همه کارهای خونه رو خودش میکنه مسئولیت پذیریش خیلی خوبه.دیروز ی ...

اخی عزیزم😍😘

چقدر تو دوران بارداری کمک کرد..ی شب قبل از زایمان هانوادش بالا بودن کلا چقدر بریزو بپاش ازبس گریه کردم گفتم من اان باید خاب  باشم  و ابنا خودش  تمام مار رو کرد ظرفارم شست😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین شوهر منم دقیقا همیناست و حتی بهتر، فقط دل نگرونیم ازینه که اگر بچه بیاد بازم دوسم داره یا بچه ج ...

اره عزیزم فقط واقعا خیلی وقتا من کور بودم و نمیدیدم.همش بهش غر میزدم واقعا شرمنده ی رفتارم.اینهایی رو که گفتم تجربه ی هفت سال زندگی مشترک و یه پسر کوچولو در استانه ی سه سالگیه.من تازه فهمیدم شاید یکی دو ماه میشه که به این درک رسیدم همسر باگذشت داشتن چه نعمتیه؛از خودگذشتگیش؛کم توقعیش ..تازه فهمیدم!😓

2738

واقعا اگه ریز بشیم و دقت کنیم به رفتارهای خوب همسرمون ؛کمتر دعوا میکنیم کمتر غر میزنیم کمتر غصه میخوریم.من واقعا نمیخواستم لطف و مهربانی همسرم رو ببینم فکر میکردم وظیفه شِ.

الانم که اینجا از خوبی های همسرم میگم نه اینکه مشکلی نداشته باشیم یا اختلاف سلیقه و نظر نباشه اما من یاد گرفتم کش ندم یه موضوع رو؛هی قهر نکنم.قبلا زندگی رو به کام خودم و همسرم تلخ میکردم واقعا حالم بد میشه وقتی به کارام فکر میکنم

اینجا همه غریبه ایم ؛نگران نباشین چشم نمیخورید

اما در برخورد با دوست و فامیل و آشنا باید محتاط باشیم و معمولی رفتار کنیم

من اینجا به شماها میگم فقط که من همه ی حس و حال خوبم فقط و فقط با همسرمِ.این احساس رو طی هفت سال همیشه داشتم اما بچه بازیام اجازه نمیداد این حس خوب رو شکوفا کنم.

الهی الهی الهی که همه ی شما عزیزان؛با تمام مشکلاتی که هست ،با همه ی دل شکستگیها و غم ها؛ تک تک لحظاتتون جاری در عشق باشه و قدردان.