2737
2734
خیلی مهربونه.به خاطر بارداریم تقریبا همه کارهای خونه رو خودش میکنه مسئولیت پذیریش خیلی خوبه.دیروز ی ...

اخی عزیزم😍😘

چقدر تو دوران بارداری کمک کرد..ی شب قبل از زایمان هانوادش بالا بودن کلا چقدر بریزو بپاش ازبس گریه کردم گفتم من اان باید خاب  باشم  و ابنا خودش  تمام مار رو کرد ظرفارم شست😂😂😂

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
ببین شوهر منم دقیقا همیناست و حتی بهتر، فقط دل نگرونیم ازینه که اگر بچه بیاد بازم دوسم داره یا بچه ج ...

اره عزیزم فقط واقعا خیلی وقتا من کور بودم و نمیدیدم.همش بهش غر میزدم واقعا شرمنده ی رفتارم.اینهایی رو که گفتم تجربه ی هفت سال زندگی مشترک و یه پسر کوچولو در استانه ی سه سالگیه.من تازه فهمیدم شاید یکی دو ماه میشه که به این درک رسیدم همسر باگذشت داشتن چه نعمتیه؛از خودگذشتگیش؛کم توقعیش ..تازه فهمیدم!😓

2738

واقعا اگه ریز بشیم و دقت کنیم به رفتارهای خوب همسرمون ؛کمتر دعوا میکنیم کمتر غر میزنیم کمتر غصه میخوریم.من واقعا نمیخواستم لطف و مهربانی همسرم رو ببینم فکر میکردم وظیفه شِ.

الانم که اینجا از خوبی های همسرم میگم نه اینکه مشکلی نداشته باشیم یا اختلاف سلیقه و نظر نباشه اما من یاد گرفتم کش ندم یه موضوع رو؛هی قهر نکنم.قبلا زندگی رو به کام خودم و همسرم تلخ میکردم واقعا حالم بد میشه وقتی به کارام فکر میکنم

اینجا همه غریبه ایم ؛نگران نباشین چشم نمیخورید

اما در برخورد با دوست و فامیل و آشنا باید محتاط باشیم و معمولی رفتار کنیم

من اینجا به شماها میگم فقط که من همه ی حس و حال خوبم فقط و فقط با همسرمِ.این احساس رو طی هفت سال همیشه داشتم اما بچه بازیام اجازه نمیداد این حس خوب رو شکوفا کنم.

الهی الهی الهی که همه ی شما عزیزان؛با تمام مشکلاتی که هست ،با همه ی دل شکستگیها و غم ها؛ تک تک لحظاتتون جاری در عشق باشه و قدردان.