2733
2739
عنوان

رونمایی سر عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1474 بازدید | 42 پست
خانواده ی همسرم کوردن همه رو براخرج خودشون برداشتن

ربطی به کورد بودن نداره به خونواده ها ربط داره مثلا ما اینکارو نمیکنیم حتما خونواده همسرت رسمشون بوده

دختر کورد❤ میگویند موصل تنها۶۰ دقیقه در برابر داعش مقاومت کرد...! اما کوبانی ۶۰ روز مقاومت کرد و پیروز شد...!  می گویند کوردها مرزنشینند..!اما بگذارید اصلاح کنم کوردها مرزنشین نیستند این مرزها هستند که آنقدر عقب میروند تا به کوردها تکیه زنند ❤بژی کورد و کوردوار❤ چیروک به معنای قصه شیرین به زبان کوردی است به یاد چیروک های مادربزرگم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا خود عروس و دوماده , بعضیا میخوان زرنگ بازی دربیارن مثل مادرشوهر من که هی میگفت تو خونواده ما کادو ها میرسه به مادر داماد منم برگشتم گفتم نه مامان جون تو خونواده ما همشو میدن به عروس داماد شما که میبینین ما چقد دستمون تنگه روش حساب وا کردیم بعدشم گفتم نگران نباشین به خاله ام سپردم هرکی کادو داد رو جمع کنه یه جا بده به خودم که یادم باشه کی چی داده بالاخره منم تو مراسمای بقیه عوضشو قراره ببرم 

2728

شوهرمو باباش باهم کار میکنن ریخت به کارتشون چون چک داشتن بیشتر شاباشا هم پیچونده شد نمیدونیم کی.

چشم برهم زدنی مرد کوچک من بزرگ مردی میشود که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش باید سر بالا کنم.
2740