2737
2739
عنوان

رونمایی سر عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 1474 بازدید | 42 پست

ما کادو های روز بعد از عروسی پاتختی را برداشتن واسه خودشون 

عرسیمون جدا بود

شوهرم کلیییییی خرج کرد آخرم جدای از کادو که نه خودشون دادن نه از مردم را کارت شوهرمم اون شب خالی کردن 

ثروت به سمت من می آید ثروت من چیزایی هست که دوست دارم ☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مال عروس و داماد ...

مامان و بابای من دادن به من ولی مادر شوهرم و پدر شوهرم دو در کردن اما خو خیلی ت  هزینه های عروسی کمک کردن به ما عیب نداره نوش جونشون  

فقط 26 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
مادرشوهر منم هی حرفشو میزد ...منم سریع گفتم مال شوهرمه ..ساکت شد 

مال من بود مال شوهرمم نبود چون اصلا کسی از طرف دوماد نیومده بود و چیزیم کسی نداد حتی خانوادش😐

هیچ
2740
ما کادو های روز بعد از عروسی پاتختی را برداشتن واسه خودشون  عرسیمون جدا بود شوهرم کلیییییی خر ...

من نمیدونم رسم چیه اما شنیدم میدن به عروس و داماد

ثروت به سمت من می آید ثروت من چیزایی هست که دوست دارم ☺

واسه ما با اینکه شوهرم عقدو خودش گرفته بود ولی کادو هارو داد به من منم طلا خریدم کادوهای عروسیم خودمون همرو برداشتیم چون فقط خودش هزینه کرده بود و خانوادش حتی یه هزاری کمک نکرد

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂

هدیه عروس برا عروسه هدیه داماد برای خود داماد

خانواده ها چه کارن؟؟🤔

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

ما با وامو قسطو قرضو قوله عروسی گرفتیم باباش حتی یه هزاری هم کمک نکرد اما همه کادوها حتی شایباشای منم برداشتن دادن بهشون الانم قسطای عروسیو داریم میدیم ،ایشالله که نمیره پایین 😁

به نظـــرم با وفا تر از غــم و رنــج نداریم!چون هیچ وقت ترکت نمیکنن💔
2706