2410
2553
عنوان

رونمایی سر عروسی

1459 بازدید | 42 پست

بچه ها این واقعا رسمه که هدیه های سر عروسی بدن به خانواده ها...هدیه عروس بدن به خانواده عروس هدیه داماد بدن به خانواده پسر😐؟ما که رسم داریم مال عروس داماد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دارن کمک میکنن ب خانواده عردس داماد ک توو خرج عروسی یکم کمتر بهشون فشار بیاد ....هدیه پاتختی مال عروس هس

من یه خواهرشوهرم و عاشق عروسمونم.....دوسش دارم چون برادرمو دوس دارم....نمیدونم چه حسیه ولی همیشه دوس دارم توو هرجمعی بهترین باشه...تووهمه ی خریدا بهترین رو براش انتخاب میکنم حتی اگه خودم عاشق اون وسیله شده باشم....چون دوس دارم توو اوج باشه و هیچ کمبودی رو احساس نکنه....دوس دارم بم‌ب چشم خواهرش نگاه کنه نه خواهرشوهرخبیث😂😂
2456

ن مگه هدیه ها مال عروس و داماد نیس

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫
2714

شوهر من خودش عروسی گرفت جهیزیه گرفت اونوقت. کادوهارو میدادیم ب خانواده ها😯

مامان: بله.....!میدونستی عشق یه مرد مال زنه؟!خب اونوقت اون زن از نظر تو کیه؟مامانم، عشق من مال توئه😍🌱🌻واینگونه من مردم واست💫🧿 پسررررم🧿💫

والله عروسی یکی ازنزدیکامون هرچی واس عروس دراومد مادر دوماد برداشت. شبش هم که جشن گرفته شد پدردوماد برداشت بااینکه به حرف عروس . واسه عروسی هیچ خرجی نکردخونواده دوماد.عروسی خرجش باخود پسره بوده . میگن رسمشونه نمیدونم😐

2706