2733
2734
عنوان

دورهمی دوستانه(خصوصی)

| مشاهده متن کامل بحث + 3414 بازدید | 464 پست
البالوجون رفتم سرکتاب بازکردم گفت جداییت بهتره ستاره های شماجفت نیست

به این حرفا گوش نده مطمئنی طرف راست گفته؟با عقلت تصمیم بگیر نه با سرکتاب 

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی هی اسای چرتوپرت میفرسته

چی میگه؟سربسرش نزاریا...خودشم نمیخواد جدا بشه فقط لجبازی میونه میخواد لجتو در بیاره

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2728
اخه تمام خصوصیات شوهرموموبه موگفت

درسته ولی طلاق چیزب نیست که با حرف سر کتاب باز کن بشه نصمیم زندگیت...خیلی سنتون کمه حیفه زندگیتون...بعد پشیمون میشی اگه اینکارو کردی

چی میگه؟سربسرش نزاریا...خودشم نمیخواد جدا بشه فقط لجبازی میونه میخواد لجتو در بیاره

اره حیف نمیتونم اسکرین بزارم گوشیم A۳۰ بلدنیستم میزاشتم میخوندی

واسم وصیت نامه بعدجدایی نوشته که باشوهرایندت این کاروکن اون کاروکن سیمتوعوض کن عکساموبسوزون

اره حیف نمیتونم اسکرین بزارم گوشیم A۳۰ بلدنیستم میزاشتم میخوندی واسم وصیت نامه بعدجدایی نوشته که با ...

هیچوقت اسکرین نزار تو سایت‌...میگمت اینا بازیشه دوست داره ولی قلدره تمیخواد ضایع بشه و از ننه شم میترسه...خدا جواب مادرشو بده ...ازت دل نمیکنه ...خودشم نمیدونه چشه

2740
کجارفتی الباوجون

جواب دادم که 😘😘

کجارفتی الباوجون

دورسا بچه ها رو تگ میکنی من کردم نشد

اره مامانش عفریتس انقارمیخوادمنوطلاق بده خودش زن شوهرم شه خانوادش زیادپرش میکنن

واقعا خدا حقشو کف دستش بزاره...واقعا انگار حالش خوش نیست مادرشوهرت...میخواد فقط زندگیشو خراب کنه وگرنه دلش برا بچه خودشم نمیسوزه...بیماره عجوزه

واقعا خدا حقشو کف دستش بزاره...واقعا انگار حالش خوش نیست مادرشوهرت...میخواد فقط زندگیشو خراب کنه وگر ...

احسن ارزوشه همش شوهرموپرمیکنه اونم که عقل نداره خونه خودمونوول کرده رفته اونجامونده

2706