2733
2739
عنوان

دورهمی دوستانه(خصوصی)

| مشاهده متن کامل بحث + 3414 بازدید | 464 پست
سلام عزیزم هر وقت که کار پیدا کنه😂😂😂شوخی کردم 😘😘😘حسم میگه اردیبهشت یا خرداد ی کار خوب پیدا میک ...

خداکنه عزیزم

ممنون😘😘😘

به خداوند اعتماد کن...گاهی بهترین را بعد از سخت ترین به تو می دهد💫✨💫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لطف میکنی سوال منم جواب بدی؟😼چندنفرتا الان بهم حس دارن؟(جنس مخالف)😸😹

خخخخخ واقعا این سوالو نمیتونم جواب بدم 😂😂😂😂

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2731
میشه حست راجب من بگی باکسی ک دوسش دارم باتوجه ب حرفی ک زده میاذخواستکاری تاقبل عیذ

میاد عزیزم ولی نه قبل از عید...حداقل ۶ ماهه دیگه

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
امیدبخداایشالاعزیزم خداازدهنت بشنوه

❤❤❤

البالو جونم خوبی.من همونم ک گفتی ب احتمال ۷۰/۸۰باردارم.۱۵روز مونده ب پریودیم معدم سنگینه وحالت تهوع دارم.ننه شدم ینی؟سمت راست وچپم گاهی سوزن سوزن میشه.الان ازمایش بدم ملوم میشع؟؟؟

2738

آلبالو😂😂

یکی تاپیک زد بچم دختره یا پسر 

حس کردم دختره و بهش گفتم 

گفت حس ششم داری؟

گفتم نه حس ششم ندارم واسه دوستام حدس میزنم و درست درمیاد ولی اصلا نمیشه اسمشو حس ششم گذاشت😐😐

الان همینجور بقیه دارن سوال میپرسن😐😐

من واقعا حس ششم ندارمممم حدس میزنمممم درست درمیاددد😐😐معجزه الهیو اونور تگ کردن بچه ها 😂😂

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣
آلبالو😂😂 یکی تاپیک زد بچم دختره یا پسر  حس کردم دختره و بهش گفتم  گفت حس ششم داری؟ گ ...

منو تگ نکنی سر جدت 😂😂😂من اسم حس ششم میاد تشنج میکنم چوب بستنی میزارن بین دندونام😂😂😂

البالو جونم خوبی.من همونم ک گفتی ب احتمال ۷۰/۸۰باردارم.۱۵روز مونده ب پریودیم معدم سنگینه وحالت تهوع ...

بزار ی روز بعد پری الان خیلی زوده فقط استرس میگیری 

منو تگ نکنی سر جدت 😂😂😂من اسم حس ششم میاد تشنج میکنم چوب بستنی میزارن بین دندونام😂😂😂

نه نه میدونم دوس نداری😂😂😂😂😂

کوچیک که بودم چند تا زن میومدن دم مدرسه با عنوان معلم حجاب! درباره ترسی حرف میزدن که باید از خدا داشته باشیم ، اینکه تو جهنم خدا چه بلاهایی سرمون میاره و ما باید همیشه مراقب حجاب مون و اگر یک تار مو مون بیرون باشه اون دنیا تک تک تار موهایی که بیرون بوده اویزون میشیم ، اگر ناخن هامون بلند باشه اون دنیا میکشنشون و خلاصه تا سال ها باعث شده بود من از خدایی که اینا برام ساخته بودن بترسم . بزرگ تر که شدم کلاهم رو قاضی کردم و برای خودم خدایی ساختم که دوست دار انسانیت هست نه حجاب و عرف و ... خدایی که اگر از بنده اش ناراحت شده صرفا بخاطر اینه که یه کار غیر انسانی انجام داده نه یه کار غیر دینی. من خدایی رو میپرستم که لایق پرستشه نه خدایی که یه عده نادان و خرافاتی برای میلیون ها ادم ساختند . مادر پدر های اینده برای بچه هاتون خدا رو جوری توصیف کنید که از پرستش اون لذت ببرن نه اینکه همیشه ازش ترس و واهمه داشته باشه❤رفیقِ همیشگیِ من خُداس❣

آلبالو جون یه دقیقه بیا اینجا کارت دارم 😭

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
آلبالو جون یه دقیقه بیا اینجا کارت دارم 😭

سلام عزیز دلم بیا پی وی 

سلام عزیز دلم بیا پی وی 

سلام عزیزم .چشم 

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘
2706