2703
2553
عنوان

دورهمی دوستانه(خصوصی)

3414 بازدید | 464 پست

سلاااااام کجایید؟باز تو تاپیک حس ششم چادر زدین؟😂😂😂

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من اووووومدم

مخالف ورودآقایون به سایت......خداکنه یه روزی بشه بهترین روزهای زندگیمواینجا ثبت کنم بعدسال هابعدپیرشدم بیام ببینم ذووووق کنم...به امیدتموم شدن کرونا.... 
2720
سلام شنیدم شما حس ششم قوی دارین درسته؟

سلام گلم دوستان میگن 😁😁😁ولی خب در حد ی سرگرمی ...جدی نگیرید

تمام زندگی من ❤❤❤عشقم❤❤❤دخترکم❤❤❤من یک مادرم ❤❤❤من عاشق ترین مادر دنیام ❤❤❤منو توی تاپیک حس ششم تگ نکنید دوستان خوبم😘😘😘
2714
ولی خیلیا میگفتن ک شما واقیعتو میگین چند درصد حس داری به نظر خودت؟

من هر سوالی هر کی بپرسع بدون معطلی هر چی تو ذهنم بیاد سریع تایپ میکنم ...ولی خب میگم به طرف شاید ۱۰۰ درصد اشتباه باشه فقط ی حسه خدا از آینده خبر داره نه بنده ی حقیر 

من فردا ۱۲روزه ک میشه ای یو ای کردم به نظرت حامله میشم کی بی بی بزنم به نظرت

بنظرم میگیره ایندفعه ... حس میکنم پسر میشه

وای عشقم خدا کنه راست باشه خیلی ناراحتم 

استرسو از خودت دور کن ...فقط بگو میگیره

2706