2737
2739
عنوان

چه غلطی کردم اومدم تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 183073 بازدید | 1184 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سر راه ورامین پیاده میشدی میومدی خونه ما 

شاه عبدالعظيم ميشينى؟

س راه وارمين ك ي طرفش ميخوره ب ميدون معلم؟

❤️دوست داشتنت گناه باشد يا اشتباه؛گناه ميكنم تورا بارها به اشتباه❤️
2731
حالا توهین هیچی،، من که ،، اونایی که میان تهران ساکن میشن حلال نمیکنم،، چون اونا یه شهری دار ...

عزیز خیلی هم بیجا نیست من خودم تا قبل دانشگاهم تو شهر خودم بودم زیبا و آرام پر از مهر و عشق و لبخند ولی وقتی تو شهر کوچیک و زیبای من یه دانشگاه درست حسابی نیست یه بیمارستان درست حسابی نیست یه کارخونه درست حسابی نیست و... اینا همه به کنار یعنی دوره تحصیل آرزوی یه کتابخونه با کتاب های به درد بخور داشتیم عزیز هیچکس عاشق ترافیک و هوای آلوده تهران نیست فقط چون نیاز داریم باید از زیباترین خاطراتمون دل بکنیم باید از آرامشمون دل بکنیم باید از تمام وابستگیهامون دل بکنیم بیاییم تهران شاید بچه هامون در آرزوی رفتن به یه کتابخونه با کتابهایی که دوست دارن نمونن نمیدونید چقدر سخت با دوستام پول روی هم میزاشتیم تا چندتا کتاب بخریم و بخونیم و خیلی کمبود های دیگه که اگه نبودن از تمام دیوار های این شهر سرد و بی روح و خاکستری پز و کلاس می‌بارید حتی نگاهش هم نمیکردیم

دیروز شیطان در گوشم زمزمه می‌کرد:در این طوفان نمیتوانی دوام بیاوری  امروز من در گوش او زمزمه کردم : ‌‌‌*****"من خود طوفانم "*****
حالا توهین هیچی،، من که ،، اونایی که میان تهران ساکن میشن حلال نمیکنم،، چون اونا یه شهری دار ...

بیخیال اینهمه ریپلای شو، اینجا عادتشونه دنباله ریپلای اول رو بگیرن و همه پستهای موازی بذارن 

بابا ایها الناس بسه دیگه، باور کنین من به جاش سرسام گرفتم😥

کج کلاه خان یارمه
بله تهرانی اصیل عالی اند  اما همین همشهری های شما هستند که شدن همه کاره ی مملکت و کشورو به گند ...

والا اينا كه توگفتى فك نميكنم دوتاشونم تهرانى باشن

حالا كه به اينجا رسيد ميگيد درسته تهران متولد نشدن اما تهران بزرگ شدن؟

تا قبل اين داشتيد ميگفتيد كه تا هفت نسلتون تهرانى نباشن تهرانى محسوب نميشيد كه

مگه كلا چند ميليون تهرانى تو ايران داريم كه كلشونم تو راس امور باشن؟

خيلى باحاليد بابا

2740

اسی دوباره رفتی تهران مجبور به موندن شدی مرقد امام هم خوبه راحت میزارن بخوابید حتی برا نماز صبح هم صدات نمیزنن از تو مرقدم مترو داره 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
اسمش چیه ؟  شاید شما بچه سال باشی دیدت تا جلو پات باشه  اما من بر اساس تجربه از پشت گوشی ...

مامان بزرگ عزیز حرف این خانم رو نشنیده بگیر چون اگه بخوای مثل این خانم فکر کنی که اصلا نباید دست محبت به سمت کسی دراز کنی و البته که شما به گفته خودتون ادم با تجربه ای هستین و درست رو از نادرست تشخیص میدین

انشاالله تنتون سالم باشه و افراد پرخیری مثل شما عمرشون با برکت باشه انشاالله .

در پتاه حق باشید .

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم

ای بابا. این بحث تهرانی شهرستانی هیچ وقت تموم نمیشه.

دوستان راستش من به هیچی کار ندارم اما واقعیت اینه که همه ی اونایی که میان تهران به خاطر کار نیست. من تو اطرافم به وفور دیدم آدمایی که با وجود داشتن شغل دولتی و امکانات خوب، اومدن تهران. حتی با اینکه توی تهران جایگاه شغلیشون پایین تره. چون میگن شهر خودمون برامون جذابیتی نداره. متاسفانه بعضیاشونم میگن از شهر خودمون بدمون میاد. یه بنده خدایی میگفت چرا یه آدم پولدار باید بمونه شهرستان وقتی میتونه بیاد تهران و با پولش بهترین امکانات رو داشته باشه. البته تا حدودی حق دارنا. وقتی به شهرای دیگه امکانات داده نشه همین میشه. ولی ای کاش سرمایه دارای هر شهری به جای اینکه همش به فکر منافع خودشون باشن، یه کمی هم پیشرفت شهرشون براشون مهم بود و تو شهرشون سرمایه گذاری میکردن.

جدی می پرسی یا شوخی میکنی؟🤔

جدی راه اهن از نزدیک ندیدم نمیدونم چه شکلیه😁

همون که سقف داره صندلی هست بعد مسافرا میشینن روصندلی منتظر قطار؟ بعد قطار یهو میاد رد میشه؟ 😂🤦‍♀️

ای وای از اون روز که سنگم طلا شه..... کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙#سیاوش_شمشیری
2706