2752
2734
عنوان

ماشالله یه ضد آفتاب میزنم مثل ماه میشم 🌝🌙

| مشاهده متن کامل بحث + 59855 بازدید | 453 پست
منم قبلا زیاد ارایش میکردم ولی الان دیگه نه .فقط باید ب این باور برسی ک بدونه هییچ ارایشی زیبایی&nbs ...

بی آرایش منم بد نیس حتی میگن بی آرایش بهترم ولی نمیدونم چرا اینجوری شدم ☹دعا کن ادم شم 😐

کاربری من و دخترخالم 😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بخدا روبروم وایساده بود زللل زده بود. 😒

مرتیکه ی هیززززز😈😈😈

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

کاری به استارتر ندارم ولی حالم از این حرفای نی نی سایتی ها بهم میخوره که میان میکن تنها ارایش من ضدافتاب رژ من اصلا ارایش نمیکنم بعد تو خیابون که میری همه یه شیرجه تو ارایش زدن اومدن بیرون پس اونا کین حتی شماها از یه سیاره ویگه اومدید این امارم که میکه ایران جزو پر مصرف ترین لوازم ارایش جهان داره خانم هاش کشک 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
بی آرایش منم بد نیس حتی میگن بی آرایش بهترم ولی نمیدونم چرا اینجوری شدم ☹دعا کن ادم شم 😐

من گاهی بی ارایش خوبم گاهی بد😅ینی بی ارایشمم زیااد خوب نیس ولی پذیرفتمش 

ب حای اینکه ارایش کنی مثلا ب پوستت برس ب مژه هات برس ب موهات برس ک طبیعی زیبا بنظر بیای 

مثلا من ی مدت لیفت مژه کردم دیگ کلا بعدش ریمل استفاده نکردم.ی همچین چیزایی

2706